Przeglądała filmy w aplikacji TikTok! W pewnym momencie ZAUWAŻYŁA, ŻE…

TikTok to platforma do nagrywania i oglądania krótkich filmów za pomocą urządzeń mobilnych. Została utworzona przez chińskie przedsiębiorstwo ByteDance, we wrześniu 2016. Dostępna w ponad 75 wersjach językowych, w 150 krajach świata. 

Pewna kobieta przeglądała filmy w aplikacji TikTok. W pewnym momencie zauważyła coś, co ją zszokowało. Na jednym z nagrań zobaczyła swojego męża, który zaginął 3 lata wcześniej. Dzięki aplikacji udało jej się go odnaleźć.

Po rozpoznaniu swojego byłego partnera kobieta szybko udała się na policję. Od 3 lat mężczyzna uznawany był za zaginionego. Funkcjonariusze policji odnaleźli Suresha w mieście Hosur w Tamil Nadu. Mieszkał on 200 km dalej od swojej żony.

Zaginiony mężczyzna ostatni raz był widziany przez swoją żonę w 2016 roku. Wyjaśnił policjantom, że musiał uciec, ponieważ był przytłoczony problemami, z którymi sobie nie radził. Postanowił przenieść się do oddalonej o 200 km miejscowości. Tam związał się z transpłciową kobietą.

Po tym jak Suresh został namierzony przez policję, zmuszony był spotkać się z żoną. Historia zakończyła się szczęśliwie, ponieważ para się pogodziła i powtórnie ze sobą zamieszkała.

Źródło: Youtube

Zobacz też: Jego UBIÓR NA ŚLUBIE PRZYJACIELA wywołał spore zamieszanie! Pannie Młodej chciało się płakać…

Zdjęcie: Pixabay

 Komentarze