Pudzianowski organizuje SYLWESTRA dla par! W BARZE do ODEBRANIA…

Mariusz Pudzianowski to polski zawodnik mieszanych sztuk walki, który zdobył przede wszystkim 8 razy tytuł jako jako Mistrz Polski Strongman. Poza tym sportowiec jest Mistrzem Europy Strongman i Mistrzem Świata Strongman.

Oprócz życia sportwego Pudzian prowadzi też swój własny biznes. Jedną z działalności, którą prowadzi Mariusz Pudzianowski jest „Sala u Pudziana”. Sala bankietowa znajduje się w Białej Rawskiej.

 

Sportowiec wraz ze współpracownikami chętnie pomoże w zorganizowaniu wesela czy innych uroczystości rodzinnych. W tym roku można wziąć również udział w imprezie sylwestrowej, która odbędzie się w „Sali u Pudziana”.

 

Tegoroczna zabawa sylwestrowa nosi nazwę pt:„Sala u Pudziana noworoczny Bal Sylwestrowy 2019/20″. Bilety będą kosztować 300 zł dla pojedynczych osób, a dla par- 500 zł.

Cena ta obejmuje cztery posiłki gorące, przystawki, stół wiejski, trochę słodkości. Poza tym lampkę szampana o północy, 0,7l alkoholu i dwa drinki do odbioru na barze w trakcie imprezy.

 

„Na samym początku goście otrzymają kupony na alkohol, które uprawniają do odbioru drinków”- dodaje osoba zaangażowana w organizację wydarzenia.

 

Goście mogą również wnieść swój alkohol. Nie będzie pobierana za to żadna dodatkowa opłata. Przewiduje się, że impreza będzie planowana na 250 osób, a przy maksymalnym zapełnieniu miejsc Mariusz Pudzianowski może zarobić blisko 70 tys. zł. Odejmując koszty organizacji balu, sportowiec w jedną noc może zarobić kilkadziesiąt tysięcy złotych.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Miał zaszronione SZYBY w aucie! Teraz grozi mu…

 

 

 

Na zabawie czas gościom będzie umilał zespół Maxim. Nie wiadomo czy sam gospodarz, a więc Pudzianowski także pojawi się na imprezie.

 

 

 

 

Źródło:wpgwiazdy

 Źródło:InstagramKomentarze