Pudzianowski w SZPITALU! Oficjalnie poinformowano, że miał…

Pudzianowski w szpitalu! Przekazano istotne informacje na jego temat. Co dzieje się z zawodnikiem MMA?


Krystian Pudzianowski w sobotę poniósł niespodziewaną porażkę w oktagonie. Brat Mariusza Pudzianowskiego musiał uznać wyższość byłego hokeisty Piotra Szeligi. Krótko po walce „Pudzian” został odwieziony do szpitala. Według ustaleń dziennikarzy „Super Expressu” nie był to ostatni pojedynek Pudzianowskiego w federacji FEN. Jak wiadomo „Pudzian” miał jeszcze stoczyć kilka walk.

Krystian Pudzianowski zaskoczył wszystkoch i przegrał z Piotrem Szeligą, byłym hokeistą, podczas gali FEN 28. Szeliga kilkukrotnie trafił Pudziana, następnie stojąc zupełnie bez sił do walki starał się bronić przed atakami byłego hokeisty. Jednak „Pudzian” zbierał kolejne ciosy stojąc z opuszczonymi rękami lub trzymając gardę pod siatką. Po zakończeniu drugiej rundy, Krystian do trzeciej nie był w stanie już wyjść. Wobec tego to Piotr Szeliga został ogłoszony zwycięzcą tego pojedynku.

-Wiedziałem, że ten pojedynek jest wygrany, kiedy wszedłem do klatki. Musiałby mi urwać głowę, udusić albo zabić, żebym przestał walczyć. Nie da się z byle powodu stać się fighterem, albo się z tym rodzisz, albo dochodzisz do tego w życiu – powiedział Piotr Szeliga w rozmowie z MMA.pl . 

– Chciałem zrobić show, ale takie powściągliwe. Założyłem maskę z „La casa de papel”, wszedłem do klatki i nie patrzyłem na niego, jak na Pudzianowskiego, tylko innego gościa z ulicy – dodał.Komentarze