Putin CHORUJE NA NOWOTWÓR I CHOROBĘ PARKINSONA?! Leki wpływają na jego zachowanie!

Pojawiają się informacje na temat zdrowia Władimira Putina. Przywódca Rosji ponoć jest bardzo schorowany i przyjmuje leki, które wpływają na jego nieracjonalne i agresywne zachowania polityczne.

Choruje od lat?

Niemiecki dziennik Bild dowodzi, że zachowania Władimira Putina wynikają z jego stanu zdrowia, a właściwie z kłopotów zdrowotnych. Przywódca Rosji od lat marzył o powrotu do imperium rosyjskiego. Zachowywał się jakby zapomniał, że te czasy bezpowrotnie minęły. Marzył, by wchłonąć znów państwa, które wydostały się ze strefy rosyjskich wpływów. Chciał powrotu do ZSRR. Dziennik Bild napisał:

Kremlowscy eksperci zakładają, że Rosja toczy teraz ostatnią bitwę Putina. A to może mieć wiele wspólnego z jego stanem zdrowia.

Już 10 lat temu pojawiały się informacje, że Putin zmagała się z ostrym bólem pleców. Wówczas rosyjska gazeta „Wiedomosti” napisała, że kontuzja z przeszłości mogła ulec pogorszeniu przez lot Putina motolotnią z żurawiami.

Skutki uboczne leków

Dodatkowo Władimir Putin zażywa leki, których skutki uboczne mają wpływ na jego stan psychiczny i fizyczny. Wpływają na jego zachowanie. Dziennik Bild napisał o poważnej chorobie prezydenta Rosji:

Istnieją również spekulacje na temat nowotworu. Krąży też plotka, że Putin cierpi na chorobę Parkinsona i bierze sterydy.

Faktem jest, że Putin od początku agresji na Ukrainę odizolował się. Ponoć ukrył się w schronie na Uralu. Panicznie boi się też koronawirusa i maksymalnie stara się zachować dystans. Było to widać jak na dłoni podczas jego spotkania z kanclerzem Niemiec i z prezydentem Francji. Przywódcy siedzieli przy ogromnym stole. Dzieliło ich od siebie 7 metrów.

Zrezygnuje z władzy?

Coraz częściej mówi się, że Putin może zrezygnować z władzy. Może się to stać po zakończeniu wojny w Ukrainie. Na ewentualnego następcę wskazuje się mera Moskwy i byłego wicepremiera- Siergieja Sobianina. Dmitrij Miedwiediew nie jest traktowany poważnie ani w kręgach Kremla, ani w społeczeństwie rosyjskim.

Źródło: Bild

Zdjęcie: Facebook/ Vladimir Putin

Komentarze