Robert Makłowicz wstawił zdjęcie z plaży. Jest prawie nagi! [FOTO]

Robert Makłowicz – znany polski krytyk sztuki kulinarnej przebywa na Wyspach Zielonego Przylądka. A jego zdjęcia podbiją teraz internet. Sami zobaczcie!

 

Przypomnijmy, że to właśnie Robert Makłowicz przez lata był jednym z flagowych nazwisk Telewizji Polskiej, gdzie w programie Kulinarne Podróże przybliżał widzom smaki odległych krain. To on był wyrocznią smaku nim pojawiła się w blond włosach i z charakterkiem Magda Gessler – obecnie czołowa polska kucharka i wyrocznia smaku dla wielu. Dla Makłowicza koniec przygody z telewizją był wtedy, gdy Jacek Kurski zaczął swoje urzędowanie.

 

Ale konkurencja nie śpi. TVN dała mu program autorski Makłowicz w drodze. Ale prawdziwy przełom dla znanego krytyka sztuki kulinarnej był wtedy, gdy założył profil na Instagramie. Powiedział: „To jestem ja i to jest mój Instagram. Ponieważ jak powiedzieli mi moi synowie, kto nie ma Instagrama, ten nie żyje. Zatem żyję”. I pochwalił się zdjęciem zrobionym z Wysp Zielonego Przylądka. Sami zobaczcie to foto!

 

 

ZOBACZ TEŻ: Donald Tusk ŻARTUJE z TRUMPA! To może skończyć się katastrofą!

 

 

Pod fotografią umieścił opis zdjęcia:Kondycja otoczenia sprzyja niespiesznej, pogłębionej lekturze. Świetny Szczerek o orbanowskich Węgrzech, a również i o nas samych.” Życzymy udanego urlopu!Komentarze