Donald Tusk ŻARTUJE z TRUMPA! To może skończyć się katastrofą!

Donald Tusk były przewodniczący PE opublikował szokujące zdjęcie na swoim profilu w mediach społecznościowych. Zażartował z prezydenta USA Donalda Trumpa!

 

Obecny szef Europejskiej Partii Ludowej opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie bardzo kontrowersyjne. Wielu komentatorów życia politycznego mówi wprost: Donald Tusk żartuje z prezydenta USA Donalda Trumpa! Zobacz zdjęcie poniższej!

 

 

To zdjęcie, które wywołało istną burzę przedstawia byłego premiera polskiego rządu, a obecnego szef Europejskiej Partii Ludowej, który wbija dwa palce Donaldowi Trumpowi, gdy ten idzie kroczy przed nim. Czy to jest skandal polityczny, kryzys wizerunku i jak to wszystko może się skończyć?

 

Zdjęcie było na bardzo niefortunne, wyglądało to tak jakby Tusk „strzelał w plecy” Trumpowi. Stosowny był również opis fotografii, którą zamieścił sam były polski premier: „Pomimo sezonowych zawirowań, przyjaźń transatlantycka musi trwać”.

 

Jak na to zareagowali inni? „Są żarty śmieszne i nietrafione. Ten z punktu widzenia dyplomacji jest tragiczny. Celować innemu politykowi w plecy?” – napisał dziennikarz Patryk Osowski. Z kolei internauci piszą: „”Bardzo zabawny żart… Celowanie innemu politykowi w plecy”, „Ciekawy gest i bardzo wyrafinowany dowcip…”, „Najlepsze jest to, że on sam opublikował to zdjęcie… Dyplomatyczna katastrofa”.

 

ZOBACZ TEŻ: Donald Tusk będzie miał NAJWIĘKSZĄ emeryturę w Polsce?!

 

Czy opublikowane zdjęcie, które już przejdzie do historii pozostawi ślad na karierze Tuska? A może się odbije w relacjach polsko-amerykańskich.

 

Źródło: Twitter, „Do rzeczy”Komentarze