Rodzina Katarzyny Dowbor powiększyła się. Piękny gest prezenterki!

Katarzyna Dowbor podzieliła się piękną historią, w której gra znaczącą rolę!

Gospodyni programu „Nasz Nowy Dom” pokazała, że serce ma nie tylko w telewizji, ale też w życiu. Katarzyna Dowbor posiada dwa koty, dwa psy i jeszcze do niedawna dwa konie. Teraz dołączył do nich trzeci rumak!

 

Moja rodzina się powiększyła! 😃 Dołączył do niej Bosman! Ten piękny, spokojny i łagodny koń miał trafić do rzeźni! Ale na szczęście udało się go uratować. A teraz u mnie znajdzie dobry dom i będę o niego dbała i kochała go tak jak kocham wszystkie moje zwierzęta, bo mój dom jest ich domem. ❤️

 

Katarzyna z końmi – https://www.instagram.com/katarzyna_dowbor_official/

 

Jak opowiada Katarzyna Dowbor, koń Bosman był konikiem który woził między innymi dzieci. Jednak, gdy osiągnął leciwy wiek, właściciele sprzedali go do rzeźni. Na szczęście rodzice dzieci, które znały konika, wykupiły zwierzę i przekazały do fundacji Centaurus. Stamtąd Bosman trafił do Katarzyny Dowbor:

 

Jest cudownym „misiem”, który będzie miał u mnie do końca życia dobry dom. Bo wszystkie zwierzęta są u siebie, To jest ich dom i tak samo chciałabym, by Bosman w nim był.

 

Warto tu podkreślić, że utrzymanie konia kosztuje miesięcznie od kilkuset do ponad tysiąca złotych. Są jednak rzeczy ważniejsze niż pieniądze.

POLECAMY: Leśnicy z Augustowa wybrali się na łąkę. Tam znaleźli białe, ogromne…Komentarze