Roksana Węgiel nie idzie na studniówkę. Podała smutny powód!

18-letnia Roksana Węgiel w tym roku zdaje maturę. Jednak przeciwnie niż inni maturzyści, nie pójdzie na studniówkę. Jaki jest tego powód?

Roksana Węgiel w show biznesie zaistniała już jako dziecko, dorastała więc na naszych oczach. Z tego też powodu wielu fanów nastolatki przeżyło szok po jej 18 urodzinach. Otóż Roxie wyznała, że ma dużo starszego od siebie partnera. Co więcej Kevin Mglej ma już syna, więc piosenkarka ma szansę zostać macochą.

Dlaczego więc para nie wybiera się na studniówkę?

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/?hl=pl

 

Roxie Węgiel właśnie udzieliła obszernego wywiadu, gdzie opowiada o swojej płycie. Mówi też o swoich refleksjach na temat kariery w odniesieniu do przeżywania dzieciństwa. I tak z jednej strony gwiazda przyznaje, że „straciła” część dzieciństwa. Z drugiej, stara się sobie tłumaczyć, że dzięki temu mogła spełniać swoją pasję i zrobić karierę:

 

…jeśli chodzi o zwykłe dziecięce aktywności, to faktycznie było ich trochę mniej niż u moich rówieśników. Miałam sporo na głowie i musiałam się mocno zdyscyplinować. Ale wiadomo: coś za coś. Bardzo się jednak cieszę, że wszystko się tak potoczyło i miałam szansę zacząć w tak młodym wieku. To bardzo budujące.

– zapewniala w rozmowie z brzesko.naszemiasto.pl*

 

Podobnie było ze szkołą średnią, bo i tu Roxie nie miała kontaktu z rówieśnikami. Z tego co mówi wynika, że jej sukces nie był dobrze przyjęty:

 

Eurowizję Junior wygrałam w ósmej klasie. Miałam więc przyjaciół z podstawówki. Wszyscy się cieszyli i bardzo mnie wspierali. Kiedy poszłam do liceum, czułam, że dla niektórych to był szok. To nie było więc dla mnie łatwe.

 

Z tego powodu oraz z uwagi na wiele nieobecności, Roksana przeszła na indywidualny tok nauki. Dzięki temu już skończyła liceum, pozostała tylko matura do zdania. No i studniówka, ale na ten bal nastoletnia gwiazda się nie wybiera.

Zapytana dlaczego? Podała smutny powód – nie przynależy do swojej szkolnej klasy i z pewnością źle by się czuła na balu:

 

Nie idę na studniówkę. Tak sobie postanowiłam. Nie jestem zbyt zżyta ze swoją klasą, więc stwierdziłam, że zrezygnuję. Mam na ten czas zaplanowane inne działania związane z nową płytą, więc uznałam, że tak będzie lepiej.

– powiedziała.

 

Jak widać, wszystko ma swoją cenę. I trudno być gwiazdą, a jednocześnie zwykłą licealistką….

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ROXIE 💎 (@roxie_wegiel)

 

*cyt. brzesko.naszemiasto.pl

 

 

 

 

Komentarze