Rozenek zaszła w CIĄŻĘ! Wydało się kto jest OJCEM!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są jedną z najgorętszych par w show biznesie. Od bardzo dawna starali się o dziecko metodą in vitro.

Celebrytka wiele razy promowała i walczyła o dofinansowanie in vitro jako nadzieja dla ludzi, którzy starają się o dziecko. Para wychowuje dwóch synów z poprzedniego małżeństwa Małgosi, Stanisława i Tadeusza.

Chłopcy przyszli na świat właśnie za pomocą metody in vitro. Małgosia Rozenek wiele razy poruszała medialnie, że choroba jaką jest bezpłodność nie może przekreślić szansy na zostanie rodzicem.

 

Dziś starania urodzenia klejonego dziecka, którego ojcem biologicznym jest Radosław Majdan, wreszcie przyniosły oczekiwany rezultat. Para została rodzicami, a Rozenek po raz kolejny będzie mamą.

W ostatnim czasie para rozważała nawet adopcję, jednak traz informacja iż Małgorzata jest w ciąży została potwierdzona.

Bez wątpienia to przełom szczególnie w życiu Radosława. Choć do tej pory świetnie sprawdzał się w roli ojczyma dla dzieci swojej żony, to teraz urodzi się jego pierwsze biologiczne dziecko.

Informację potwierdził znajomy pary, wokalista zespołu IRA, który pogratulował przyszłym rodzicom podczas koncertu zespołu w warszawskim klubie Stodoła.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Wiadomo co dzieje się z Tomaszem Lisem! Niestety…

 

 

In vitro jest metodą wyjątkowo kosztowną i często wymaga wielu prób, by starania o dziecko zakończyły się sukcesem. Obecnie koszty są znaczne, dlatego wiele par nie może skorzystać z tej metody. Wsparcie finansowe ze strony państwa często jest jedynym rozwiązaniem. In vitro cały czas wzbudza wiele kontrowersji, szczególnie u osób głęboko wierzących.

Zgodnie ze wstępnym cennikiem w klinice to wydatek rzędu 10 -12 tys. zł, jednak cena może przekroczyć również 20 tys. zł.

 

 

 

Źródło:pudelek

Źródło: zdjęcia:InstagramKomentarze