Seksistowski komentarz znanego projektanta! Powiedział, że miejsce Dody jest…

Seksistowski komentarz znanego projektanta! Powiedział, że miejsce Dody jest…

Znany projektant, a także juror jednego z programów TVN Style Tomasz Ossoliński ostro skrytykował Dodę. Mężczyzna na wizji programu skierował w stronę artystki niemiły, a zarazem bardzo seksistowski komentarz. Internauci są oburzeni jego słowami.

 

Zobacz też: Staruszka dostała rachunek od hydraulika. Nie mogła uwierzyć w to co na nim zobaczyła!

Doda czyli Dorota Rabczewska-Stępień to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła od współpracy z zespołem Virgin. Do jej najpopularniejszych utworów należą m.in. „Mam tylko ciebie”, „To Ty”, „Szansa”, „Znak pokoju”, czy „Nie mam dokąd wracać”.

Projektant Tomasz Ossoliński jest jurorem nowego programu, emitowanego przez stację TVN Style – „Stylowy projekt”. W jednym z ostatnich odcinków, razem z Anną Jagodzińską oceniał stylizację młodego, początkującego projektanta. Uczestnik ubrał modela w spodnie z napisem „Doda”, co nie umknęło uwadze Ossolińskiego. Jego reakcja była… żenująca.

Dody miejsce jest przy rozporku. – przyznał Ossoliński. 

W sieci zawrzało. Swoje niezadowolenie wyrazili Internauci, którzy wylali na jurora lawinę ostrych komentarzy. Ossoliński wystosował na Instagramie specjalne oświadczenie.

PRZEPRASZAM

Szanuję kobiety i nie miałem intencji, by Dorotę Rabczewską-Stępień i jakąkolwiek z pań urazić swoim niefortunnym komentarzem w programie „Stylowy Projekt”.

Co na to widzowie?

Mam nadzieję, że Rada Etyki Mediów szybko zareaguje i zostanie Pan pociągnięty do odpowiedzialności. Te przeprosiny są chyba na siłę bo lajkuje Pan sobie wszystkie przychylne Panu komentarze. Dziecinada skomentowała jedna z Internautek.

Źródło: Instagram, Stylowy Projekt

 

 Komentarze