Staruszka dostała rachunek od hydraulika. Nie mogła uwierzyć w to co na nim zobaczyła!

Staruszka dostała rachunek od hydraulika. Nie mogła uwierzyć w to co na nim zobaczyła!

91-letnia staruszka za naprawę kotła otrzymała rachunek, który wprawił ją w brak dowierzania czy to, aby nie pomyłka.

Faktura opiewała na dość zaskakującą sumę pieniędzy, jaką wystawił pewien hydraulik. Dotyczył on usługi naprawczej oraz dojazdu pod wskazany adres.

 

Faktura ta opiewała na całą kwotę 0 funtów, a to wszystko dlatego, że mężczyzna służy pomocą zupełnie bezinteresownie. 52-letni James Anderson to lokalny dobroczyńca, który działa od 2017 roku w hrabstwie Lancashire.

Jego odbiorcami są głównie ludzie starsi, samotni i zchorowani, to dla nich postanowił założyć  działalność dobroczynną. Hydraulik z miejscowości Burnley w Wielkiej Brytanii stara się dostosować kwotę za naprawy do możliwości finansowych swoich klientów.

 

„Nie chcę, żeby ludzie starzy i niepełnosprawni cierpieli z powodu zimnych domów, cieknącej wody lub braku prądu. W tym kraju w dzisiejszych czasach to nie powinno mieć miejsca”podkreśla hydraulik.

 

ZOBACZ TEŻ:WYSADZIŁ SIĘ W POWIETRZE NA ŚLUBIE! Eksplozja zmiotła z powierzchni cały…

 

Mężczyzna jest jednak obecnie zadłużony na kwotę 8 tysiąca funtów, ponieważ taka dobroczynność wiąże się z systematycznym pozyskiwaniem środków pieniężnych na rozwój działalności. Hydraulik stara się pozyskiwać dofinansowanie od państwa i organizacji charytatywnych, tworzy też zbiórki w internecie. Planuje rozszerzyć swoją działalność na całą Wielką Brytanię.

 

Źródło:02/pixabayKomentarze