Sławomir i Kajra opuścili Polskę!Co dalej z ich karierą?

Ta wiadomość wstrząsnęła wszystkimi fanami muzyki rock-polo! Ich ulubiona para Sławomir i Kajra opuściła Polskę! Co dalej z ich karierą?

 

Sławomir i Kajra, gdy pojawili się na polskiej scenie muzycznej, wywołali na niej niezłe zamieszanie. Ich przeboje śpiewała cała Polska! Każdy ich utwór okazywał się być wielkim hitem! Piosenki takie jak: „Ty mała znów zarosłaś”, „Megiera”, „Małgosia Socha” porywały do tańca!

 

Jednak ich największym hitem oczywiście była piosnka „Miłość w Zakopanem”. Sławomir śpiewał ten hit na niejednej większej imprezie. Na koncertach króla muzyki rock-polo nie było osoby, która by pozostawała obojętna na tę piosenkę. O tym, że piosenka to prawdziwy hit może wskazywać to, że pół Polski zna na pamięć ten utwór! A wyświetlenia tej piosenki na YouTube ciągle przybywają! Na tę chwilę utwór „Miłość w Zakopanem” ma 214 milionów wyświetleń!

 

Ale nie jest tajemnicą, że od dłuższego już czasu w mediach jest coraz mniej Sławomira i Kajry. Wielu ich fanów nie może się z tym pogodzić. Jeszcze parę miesięcy temu było ich pełno! Artysta brał udział w reklamach, a małżeństwo Zapałów prowadziło w 2018 roku teleturniej Big Music Quiz. Program okazał się klapą z powodu niskiej oglądalności i zaraz został zdjęty z anteny Telewizji Polskiej.

 

 

Ostatnio żona Sławomira – Magdalena Kajrowicz-Zapała opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych wymowne zdjęcie. Wiadomo, że para artystów opuściła Polskę! Po Sylwestrze postanowili sobie zrobić wolne!

 

 

Jak informuje portal Interia, małżeństwo po wyczerpujących koncertach wzięło sobie urlop od sceny i wyjechało na wakacje. Jak mówi Magdalena Kajrowicz: „Nie odbieramy telefonów, nie odpowiadamy na wiadomości, i tak do lutego”. I to prawda, para nawet nie podała żadnej informacji, dokąd się wybrali na zasłużone wakacji, ani nie odpisują fanom w komentarzach na Instagramie!

ZOBACZTo już zatwierdzone! Oficjalnym kandydatem Konfederacji na prezydenta jest …

 

Wrócą dopiero do Polski na sam karnawał! To oznacza, że jeszcze tylko dwa tygodnie pozostał do powrotu do Polski!

 

Źródło: interia.plKomentarze