Syn Justyny Steczkowskiej powiedział jej PRAWDĘ! „się rozpłakałam” – przyznała gwiazda.

Justyna Steczkowska ma dwóch synów i jedną córkę. Pierwszy urodził się Leon (ur. 2000), następnie Stanisław (ur. 2005) i Helena (ur. 2013).

Obydwaj synowie piosenkarki kształcili się muzycznie. Starszy z nich – Leon Myszkowski obecnie jest DJ-em i producentem. Również z mamą nagrał jedną piosenkę [zobacz tutaj].

Młodszy, Stanisław Myszkowski grał na fortepianie. On także ma za sobą jeden występ z mamą. Teraz jednak powiedział jej prawdę.

 

Stanisław i Leon – https://www.instagram.com/justynasteczkowska/

 

Justyna Steczkowska poinformowała, że jej syn porzucił muzykę. Opowiedziała o tym w rozmowie z „Co za tydzień”:

 

Grał na fortepianie, skończył szkołę podstawową, czyli grał prawie osiem lat. Szkołę skończył z dobrym wynikiem, ale powiedział: „mamo, ja naprawdę nie chcę grać. Ja to wszystko robiłem dla ciebie, a teraz już idę swoją drogą”

 

Gdy usłyszała te słowa, gwiazda rozpłakała się:

 

Prawda jest taka, że się rozpłakałam, ponieważ było mi smutno, że nie tyle przymuszałam swoje dziecko do tego, bo on grał i miał do tego dużo pasji i chęci, ale tyle tych godzin było poświęconych temu i dalej to już nie pójdzie.

 

Jak się okazuje, Stanisław chce zostać profesjonalnym kucharzem:

 

Zawsze chciał zostać kucharzem. I został. Poszedł do takiej szkoły, jaką sobie wybrał. Wygrał wiele konkursów, ciągle jakieś wygrywa, ma stypendium, jeździ na jakieś różne olimpiady, naprawdę jest pasjonatem swojej pracy. Życzę mu jak najlepiej. Chce dwa kierunki studiów robić, więc bardzo się cieszę.

– zapewniała.

 

>>>Justyna Kowalczyk pokazała, co robi Hugo po śmierci taty. Wzruszające!

 

cyt. cozatydzien.tvn.pl

Komentarze