Syn Pawła Królikowskiego dodał zdjęcie chwilę po śmierci ojca. Widok wyciska łzy.

Syn Pawła Królikowskiego Antek Królikowski w mediach społecznościowych podzielił się wzruszającą fotografią taty. Niebywale piękne słowa, tuż po wiadomości o śmierci zmagającego się z chorobą aktora.

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła fanami. Aktor zmarł dziś wczesnym rankiem. Paweł Królikowski zaczął borykać się z kłopotami ze zdrowiem już cztery lata temu. Trafił wtedy do szpitala, diagnoza okazała się być bardzo wstrząsająca. Lekarze wykryli u aktora tętniaka mózgu. Potrzebna była natychmiastowa operacja. Po żmudnej rehabilitacji Królikowski wrócił do pracy, ale w zeszłym roku lekarze zdecydowali, że powinien przejść kolejny zabieg. Sytuacja obróciła się jednak o 180 stopni w grudniu. Stan zdrowia aktora pogorszył się tuż przed Bożym Narodzeniem.

 

ZOBACZ TAKŻE: TYLE zarabia większość Polaków. Kwota naprawdę dziwi.

 

Cała rodzina Pawła Królikowskiego żyła chorobą aktora. Małgorzata Ostrowska Królikowska mnóstwo czasu spędzała w szpitalu przy boku męża. Cała rodzina spędziła Święta Bożego Narodzeniu w szpitalu, ponieważ Paweł Królikowski nie został wypisany na ten okres do domu. W dniu śmierci Antek Królikowski podzielił się niepublikowanym dotąd zdjęciem Pawła Królikowskiego. Opatrzył je wzruszającym podpisem.

 

 

– Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach. Do zobaczenia Tato – napisał Antek Królikowski. 

 

Internauci ze wzruszeniem zareagowali na zdjęcie. W komentarzach nie zabrakło słów, które dodają mu otuchy i podkreślają, jak wielka jest to strata dla Polaków. W tych niezwykle ciężkich chwilach z całej Polski płyną wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego aktora.

 

Fot. facebook

Komentarze