Szokujące zachowanie policjantów! Robili TO ze zwłokami (…)!

Przerażające, tak śmiało można powiedzieć o zachowaniu dwóch londyńskich policjantów. Mężczyźni zostali aresztowani po tym, jak na jaw wyszły szokujące szczegóły ze śledztwa, które prowadzili. Mundurowi fotografowali się ze zwłokami dwóch zamordowanych sióstr!

Kobiety, 27-letnia Nicole Smallman i 46-letnia Bibaa Henry zginęły w tajemniczych okolicznościach na początku czerwca. Ich okaleczone zwłoki znaleziono na terenie parku w Wembley w Londynie. Ofiary miały na ciele szereg ran, które wskazują na to, że sprawca zabił je nożem. Morderca nadal przebywa na wolności, a śledczy robią wszystko, aby go odnaleźć. Rodzina zmarłych kobiet przeżywa prawdziwe piekło, a po tym co zrobiło dwóch policjantów ich ból stał się podwójny. Według ustaleń dziennikarzy robili sobie selfie z ciałami zamordowanych sióstr, które wyciekły do sieci. 

 

ZOBACZ:Trwa batalia o prawo do opieki nad 4-letnią Ines! W pomoc dla dziewczynki i jej babci zaangażował się Zbigniew Ziobro!

 

 

 

Mundurowi mieli chwalić się fotkami znajomym i rozpowszechniać je wśród nich. Nieetyczni policjanci zostali zawieszeni w pełnieniu obowiązków i niewykluczone, że zostaną wydaleni ze służby. Szef londyńskiej policji, Paul Brogden zapowiedział, że jeśli zostaną im udowodnione winy to poniosą poważne konsekwencje. Rodzina zamordowanych kobiet nie ukrywa, że złoży pozew przeciwko mundurowym, ponieważ na zdjęciach widać twarze ofiar morderstwa.

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: pixabay.com


Komentarze