SZOKUJĄCY transfer! Gwiazda TVN przeszła do TVP!

Ale szok! Gwiazda TVN przeszła do TVP! Jak to możliwe? Co się stało?

Agustin Egurrola zaskoczył wszystkich! Porzucił pracę w TVN, gdzie był jurorem w „Mam talent” i przeszedł do TVP! Zasiądzie w jury trzeciej edycji „Dance Dance Dance”.

Przedstawiamy skład jury 3. Edycji @dancedancedancetvp

@idavictoria
@joannajedrzejczyk
@agustinegurrola – napisano na profilu TVP.

Zobacz także: DRAMAT Katarzyny Dowbor! Przekazała KOSZMARNĄ wiadomość!

Oprócz Agustina za jurorskim stołem zasiądą też Ida Nowakowska i Joanna Jędrzejczyk. Mimo to właśnie transfer Agustina jest na ustach wszystkich. Dlaczego zostawił pracę w TVN? Co prawda „Mam talent” jest zawieszony ze względu na pandemię, ale TVN zapowiadał powrót show.

– Po raz pierwszy na fotelu jurora zasiądzie także człowiek, dla którego taniec to życie. Od lat najlepszy i najbardziej rozpoznawalny choreograf w Polsce. Od marca w „Dance Dance Dance” widzowie zobaczą Agustina Egurrolę, który z programem związany jest od pierwszej edycji. To właśnie Agustin jest głównym choreografem tanecznego show a jego tancerze z grupy Volt szkolą uczestników i towarzyszą im podczas występów na multimedialnej scenie show. W nowej edycji „Dance Dance Dance” Agustin Egurrola towarzyszy uczestnikom programu od pierwszych treningów, które rozpoczęły się kilka tygodni temu. Baczne obserwacje choreografa z pewnością znajdą odzwierciedlenie w ocenach tanecznych poczynań uczestników – chwali się TVP.

Wygląda na to, że Agustin zwiąże się z TVP na dłużej. Jego grupa taneczna od dłuższego czasu występuje w Telewizji Polskiej. Może jak zwykle, jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze?

Co na to fani show?

Będzie super

Będzie się działo!

Wspaniale

Ekstra

Agustin Egurrola, fot. TVP

Nowa edycja „Dance Dance Dance” już od marca w TVP2 w piątki o 20:00.

Zobacz także: Ale SKANDAL! Chciała walczyć z epidemią, a dostała OLBRZYMIĄ karę!

Fot. PixabayKomentarze