Ta polska MODELKA znowu jest wolna! Nie uwierzysz dlaczego się rozstała!

Polska To Modelka zdradziła dlaczego znów jest wolna. Skomentowała rozpad jej związku z brazylijskim aktorem, modelem i piłkarzem.

Karolina Pisarek swoją sławę zawdzięcza programowi Top Model Polska. W produkcji TVN-u doszła aż do finału. Od tamtej pory jej kariera w świecie modelingu wspaniale się rozwija. Karolina nie może narzekać na brak propozycji współpracy z największymi markami ani na brak zainteresowania fotografów modowych jej osobą. O ile w życiu zawodowym powodzi jej się świetnie to jednak w życiu prywatnym niestety nie. Modelka ma za sobą dwuletni związek z Danielem Matsunagą – aktorem i piłkarzem brazylijskiego klubu Kaye F.C. Niestety, parze nie układało się najlepiej. Karolina podjęłą decyzję o rozstaniu ponieważ, jak twierdzi, oboje z Danielem mieli całkowicie inny pogląd na związek.

ZOBACZ TAKŻE: SMUTEK fanów Zenka Martyniuka! Został mu niestety zaledwie…

 

W rozmowie z Dzień Dobry TVN Karolina potwierdziła krążące od jakiegoś czasu plotki na temat rozstania z Danielem. Tym razem oficjalnie potwierdziła to jak wygląda obecnie jej relacja z mężczyzną:

Daniel pokazał mi dużo dobrego, mieliśmy te same wartości, tak samo dbamy o rodzinę, jesteśmy chrześcijanami. Dużo szczęścia było w tym związku, na pewno, niestety mieliśmy inny pogląd na związek. Czasem miłość nie wystarcza, żeby zbudować coś lepszego i myślę, że każdy powinien iść w swoją stronę – skomentowała Karolina w rozmowie z Dzień Dobry TVN

Według doniesień Pudelka model złamał jej serce licznymi zdradami. Karolina nie była w stanie wybaczyć mu tego i postanowiła rozstać się z modelem.

 

 

źródło: dzień dobry tvn, pudelek

 

 Komentarze