Bardzo SMUTNA wiadomość! Kamil Stoch długo zmagał się z…

Smutne informacje na temat Kamila Stocha. Fani są wprost rozdarci.

Kiedy Adam Małysz kończył karierę wydawało się, że już nikt nie będzie w stanie powtórzyć jego sukcesów. Skoczek z Wisły był prawdziwym ewenementem nie tylko sportowym, ale ponadto socjologicznym.

 

Przed telewizory zawody z udziałem Małysza przyciągały nawet kilkanaście milionów widzów. Tego sukcesu nie powtórzył już nikt, jednak Stoch sportowo osiągnął nawet więcej niż mistrz z Wisły.

 

 

Kamil Stoch nigdy nie był tak rozchwytywany jak Adam Małysz. Nawet wygrywając dwa konkursy olimpijskie. W swojej karierze Stoch osiągnął jednak praktycznie wszystko, co można w tej dyscyplinie.

 

To do Stocha należy wiele historycznych rekordów. Kamil znalazł się w ścisłej czołówce najwybitniejszych skoczków wszechczasów. Niestety przekazano bardzo smutne wiadomości. Kamil Stoch długo zmagał się z poważnym…

zjazdem formy” jak określają to skoczkowie. Mistrz z Zębu tego sezonu  nie zaliczy do udanych. Mimo, że wciąż Stoch utrzymuje wysoką formę. Przecież nadal jest w czołówce Pucharu Świata. Ponadto od lat utrzymuje się w niej.

 

 

Niestety forma Kamila w drugim konkursie w Titisee-Neustadt zdecydowanie odbiegła od jego czasów świetności. 

 

 

-Kamil długo zmagał się ze spadkiem formy. Niestety prawdodpobnie nadal będzie to jego problem – mówi osoba z otoczenia Stocha. 

 

 

W serii próbnej Kamil Stoch skoczył jeszcze fenomenalnie uzyskując m 132,5 metra. W efekcie czego zajął drugie miejsce. Później spadł na trzecie po jeszcze lepszym skoku Dawida Kubackiego. Ostatecznie zajął niezłą czwartą lokatę. Niestety później było tylko gorzej.

 

 

W pierwszej serii Kamil Stoch nie zachwycił, ale uzyskał 128 metrów. Dokładając do tego niezłe noty i fatalne warunki wynik można uznać za bardzo dobry.

 

Ponadto Kamil otrzymał nawet pochwały za tę próbę od ekspertów. Niestety w drugiej serii po długim oczekiwaniu na skok Kamil uzyskał zaledwie 116 metrów. Warunki były dość trudne – Kamil jako jedyny dostał dodatkowe punkty za niekorzystny wiatr. Mimo to zajął najgorsze w sezonie 24. miejsce.

 

 

Jak mówi osoba z otoczenia Stocha warunki to jedno, ale Kamil ma zmagać się od jakiegoś czasu z poważnym spadkiem formy względem czasów świetności. Liczymy, że nasz mistrz pokona problemy i zabłyśnie jeszcze przed końcem tego sezonu.

Fot. YouTube

 Komentarze