SMUTEK fanów Zenka Martyniuka! Został mu niestety zaledwie…

Smutek fanów Zenka Martyniuka! Ta wiadomość poruszyła wszystkich wielbicieli ulubionej gwiazdy disco polo.

Zenek Martyniuk to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów XXI wieku. Miliony Polaków kochają jego muzykę i nie wyobrażają sobie imprezy czy wesela bez hitów zespołu Akcent. Piosenka „Przez twe oczy zielone” kilka lat temu szturmem zdobyła popularność w sieci, miażdżąc inne kawałki disco polo. Zenek jest prawdziwą gwiazdą. Często gra koncerty na wielkich imprezach na które przybywają tysiące fanów. Wokalista pod koniec minionego roku wyemitował specjalny alkohol sygnowany swoim podpisem. Wraz z firmą DMS BARREL powstało 257 butelek kolekcjonerskiej whisky OLD BARREY SINGLE MALT. „ŻYCIE, TO SĄ CHWILE, CHWILE…”. Niestety, został mu już zaledwie niewielki zapas egzemplarzy.

 

ZOBACZ TAKŻE: SMUTNA wiadomość w sprawie Pawła Królikowskiego. Niestety…

 

To ostatni dzwonek dla osób, które są zainteresowane zakupem oryginalnego alkoholu. Na oficjalnej stronie producenta możemy przeczytać, że każda butelka jest ręcznie numerowana od 1 do 257. Dodatkowym wyróżnikiem kolekcjonerskiej whisky jest medalion, pozłacany 24 karatowym złotem. Ponadto oryginalność produktu potwierdza także zamieszczony w eleganckiej tubie certyfikat.

Zenon Martyniuk jest jedynym wokalistą na polskiej scenie disco polo, który może pochwalić się nie tylko niebywałą popularnością, a także własnym, spersonalizowanym trunkiem. To prawdziwa okazja dla fanów Zenona Martyniuka i zespołu Akcent.

A Wy? kupilibyście whisky króla disco polo? Jeśli tak – musicie się pośpieszyć!

 

 

 

fot. dmsbarrelKomentarze