Greta Thunberg zalała się łzami! Ta śmierć przyszła niespodziewanie…

greta thunberg

Greta Thunberg znów się załamie? Dziewczynka ma bardzo słabą psychikę. Wielu się martwi czy ta śmierć odciśnie na Grecie ślad?

 

Greta Thunberg należy do jednych z najbardziej popularnych nastolatek na świecie. Znana wagarowiczka organizuje protesty i odciąga młodzież od szkoły. W ramach walki z klimatem jeździ po całym świecie i mówi światowym przywódcom jak mają postępować. Szwedzcy lewicowi posłowie zgłosili dziewczynkę (17-letnią!) do Pokojowej Nagrody Nobla.

 

Greta przeszła przez wiele cierpień  – a to w związku z jej problemami psychicznymi: zespół Aspergera, mutyzm wybiórczy, zaburzenia maniakalne, ADHD. Zanim zdobyła popularność bardzo cierpiała z tego powodu, że ludzie wrzucają plastik do oceanów. Czy teraz ta śmierć znów wstrząśnie lichą psychiką Grety?

 

Okazało się, że w poniedziałek odszedł Olof Tunberg – dziadek Grety. Olof był aktorem, lektorem i reżyserem. Popularność zdobył jako lektor biorąc udział w słuchowiskach radiowych. Zagrał również w kilkudziesięciu filmach. Miał 95 lat.

 

Młoda aktywistka napisała:

Był jedną z najmilszych osób, jakie kiedykolwiek spotkałam. Strasznie za nim tęsknimy.

 

Internauci pisali: „Współczuję Ci”, „To bardzo smutna wiadomość. Kochałam głos twojego dziadka”, „Miałem zaszczyt zobaczyć go w muzycznym kabarecie w 1994. Wykonał niesamowity występ i dał mi niezapomniane wrażenia”.

 

A w Polsce? Czytamy: „A już myślałem że do szkoły poszła”, „Umieranie w wieku 95 lat nie jest żadną tragedią!”, „Greta, nie ty jedna jesteś na świecie i nie tylko ty straciłaś kogoś bliskiego. Płacz wśród swoich i nie zawracaj głowy innym swoimi sprawami. Idź w końcu do szkoły i naucz się czegoś bo twoi lewaccy rodzice nic dobrego ci nie szykują”.

 

ZOBACZ: Wiemy co się stanie po śmierci z ciałem Lecha Wałęsy!

 

Źródło: o2.plKomentarze