Tak lądował samolot z Warszawy! SZARPAŁO nim na wszystkie strony [VIDEO]

Lądujący samolot z Warszawy był dosłownie miotany przez boczne podmuchy wiatru. Pasażerowie przeżyli prawdziwe chwile grozy.

Samolot o numerze W61301 należący do linii Wizzair leciał z Warszawy do Birmingham w Wielkiej Brytanii. Piloci wykazali się niezwykłymi umiejętnościami i doświadczeniem.

 

Z niepotwierdzonych informacji wynika, że piloci to zespół składający się z polskiej załogi. W Internecie pojawiło się nagranie z lądowania w porcie lotniczym w Birmingham. Na filmie widać bardzo trudne warunki lądowania samolotu. Maszyna została przekierowana na lotnisko zapasowe.

 

Na nagraniu widać, jak samolot „rzucany” jest na boki przez zmagający się wiatr. Jeden z takich podmuchów ma miejsce niemal w momencie przyziemienia, co mogło skończyć się katastrofą. Niewiele brakowało, żeby maszyna zahaczyła skrzydłem o ziemię.

 

Silny wiatr jest związany z nadejściem Orkanu Sabina, który szaleje od kilky dni po Europie. Żywioł spowodował już znaczne  zniszczenia w zachodnich i północnych regionach Polski.

 

Trakcje elektryczne zostały zerwane w wielu rejonach Irlandii oraz  północnej Francji. Zamknięto dwa wielkie porty po obu stronach kanału La Manche: Dover w Wielkiej Brytanii i Calais we Francji. Odwołano również wiele lotów. 

 

ZOBACZ TEŻ:Katastrofa Boeinga! Samolot przełamał się na pół i zaczął płonąć.

 

ZOBACZ FILM!

 

 

 

Źródło:wprost

Źródło zdjęcia:YouTube

Źródło nagrania:YouTube

Komentarze