Ten SZCZEGÓŁ u mężczyzn przyciąga kobiety najbardziej! Jest ważniejszy od WYGLĄDU!

Na co zwracają uwagę kobiety u mężczyzn? Czy rzeczywiście jest to wygląd? Według naukowców to nie wygląd zewnętrzny tak naprawdę przyciąga panie, a zupełnie coś innego! Nie mówimy też o charakterze, ale o niepozornym szczególe, który jak się okazuje jest równie ważny!

To dzięki niemu podświadomie wybieramy partnera. Doświadczenia przeprowadzone przez dr Clausa Wedekinda z Uniwersytetu w Bernie dowodzą, że kobieta w poszukiwaniu partnera kieruje się zapachem mężczyzny. Jest to tak zwana alchemia miłości.

 

Podczas przeprowadzonego eksperymentu poproszono kilkunastu mężczyzn, by nie używali przez kilka dni żadnych dezodorantów. Noszone przez ten czas przez nich podkoszulki dano do powąchania kilku kobietom, które miały wybrać najbardziej atrakcyjny zapach.

 

Jaki był wynik eksperymentu?

 

To oczy kobiety zdradzają uczucie pożądania. Już w starożytnych czasach wierzono, że rozszerzone źrenice w jakiś tajemniczy sposób przyciągają osobników przeciwnej płci i są oznaką miłości.

 

Kobiety będące przed owulacją, które nie używały środków antykoncepcyjnych, wybrały koszulki panów o kodzie genetycznym najbardziej różniącym się od ich własnego.

 

Natomiast panie po owulacji lub będące w ciąży albo używające środków antykoncepcyjnych wybierały mężczyzn o kodzie genetycznym zbliżonym do ich własnego.

Naukowcy podkreślają, że wszystkie te wybory dokonują się poza naszą świadomością , są więc całkowicie podświadome.
Wynik pokazuje, żadna męska woda kolońska czy perfumy nie podniecą kobiety tak jak naturalny zapach skóry mężczyzny. Dla mężczyzny również największym wabikiem jest naturalny zapach czystego ciała kobiety.

 

ZOBACZ TEŻ:FATALNE informacje dotyczące koronawirusa! Zaatakuje ponownie w…

 

Zapach odgrywa ogromną rolę w miłości,  ponieważ może pomóc w poszukiwaniu partnera. Zwykle to on nam sygnalizuje, że osoba do której coś nas ewidentnie przyciąga, to idealny partner. Neurony zapachowe, czyli m.in. feromony są jedynymi, które organizm produkuje nieustannie.

 

 

Źródło: mydwoje.pl/pixabayKomentarze