To dlatego Bill Gates ROZWIÓDŁ SIĘ z żoną! SZOKUJĄCY powód!

Małżeństwo Gates’ów przechodzi do historii. Wygląda na to, że od dawna każde z małżonków żyło swoim życiem. Bill zwierzał się kolegom z problemów z Melindą, a żona planowała od dwóch lat ich rozwód. Jednak prawdziwy powód  SZOKUJE.

Małżeńskie oświadczenie

Bill i Melinda wystosowali wspólne oświadczenie do mediów. Napisali, że wielokrotnie próbowali ratować długoletnie małżeństwo, ale te próby zakończyły się porażką. Mulitimilionerzy zdecydowali się na rozwód. Żyli razem przez 27 lat. Założyciel Microsoftu wspólnie z żoną prowadził fundacje, a ich interesy i majątek szacuje się na 146 miliardów dolarów. Teraz będą musieli podzielić się pieniędzmi.

Walka w sądzie?

Wiele wskazuje na to, Bill i Melinda uniknął sądowej batalii o podział majątku. Małżonkowie podpisali tzw. „kontrakt rozwodowy”. Melinda złożyła też w sądzie dokumenty, które dowodzą, że ich małżeństwo zostało „bezpowrotnie zniszczone”. Co zaważyło o bezpowrotnym zakończeniu 27-letniego związku małżeńskiego? Media zaczęły spekulować.

Dlaczego się rozwodzą?

Jak donosi New York Post, Bill Gates ze swoich problemów z żoną, zwierzał się kolegom na polu golfowym. Działo się to zanim para ogłosiła decyzję o nadchodzącym rozwodzie. Ponoć mówił, że przestali się kochać i każde z nich żyje osobno. Informator gazety donosił:

Bill rozmawiał ze swoimi bliskimi przyjaciółmi na polu golfowym. Jakiś czas temu powiedział im, że ich małżeństwo jest pozbawione miłości, że od jakiegoś czasu jest skończone. Każde z nich żyje osobno.

Przeczucia Billa

Jak informują amerykańskie media, Bill Gates od dawna przeczuwał nadchodzący rozwód. Zaszył się w ekskluzywnym ośrodku golfowym w Indian Wells. Natomiast Melinda już od dwóch lat skrupulatnie przygotowywała się do rozwodu z miliarderem. Konsultowała się z najlepszymi prawnikami.

Szokujący powód

Prawdziwym powodem rozstania po 27 latach małżeństwa jest znajomość Billa Gates’a z Jeffreyem Epsteinem. To człowiek oskarżony o pedofilię i handel ludźmi, do tego bliski znajomy skompromitowanego księcia Andrzeja. Zażyłość Gates’a z Epsteinem wyszła na jaw dwa lata temu. Ponoć Melindzie te informacje bardzo się nie spodobały. Wówczas zdecydowała się na konsultacje rozwodowe z najlepszymi prawnikami. Czy rozwód tej pary jest zaskoczeniem ? Wspólnie zbudowali biznesowe imperium.

Źródło: New York Post

Zdjęcia: Facebook



Komentarze