TO zrobił Lech Wałęsa! Wszyscy są w SZOKU!

Lech Wałęsa to zrobił! Wszyscy są w szoku! Jak doszło do tej sytuacji?

Były prezydent postanowił pomóc biednej dziewczynce! Ten gest jest niezwykle wzruszający!

– W życiu biedę poznałem i wszędzie gdzie to możliwe, to biedakom pomagałem, pomagam i pomagał będę – powiedział w rozmowie z „Super Expressem”.

Zobacz także: Kasia Cichopek już TAK nie wygląda! Ale METAMORFOZA!

Co zrobił Lech Wałęsa? Dał 10 zł dziewczynce, kiedy wchodził do kościoła na mszę! To o tyle szokujące wydarzenie, że jeszcze niedawno były prezydent narzekał na brak pieniędzy. Przez pandemię nie może latać na dobrze płatne wykłady. Została mu goła emerytura w wysokości 6 tys. zł! Postanowił więc poszukać dodatkowej pracy.

Okazuje się jednak, że ostatnio były prezydent pomógł nie jednej, ale dwóm dziewczynkom!

Fot. Facebook Lech Wałęsa

– Jestem biedny to i biednym staram się pomagać. Biedni ludzie są zawsze bardziej solidarni od tych bogatszych. I daję pieniądze pod kościołem, bo widzę biedniejszych ode mnie. Dałem w niedzielę dwóm dziewczynkom dwa razy po 10 zł pod kościołem – stwierdził w „SE”.

Ta postawa jest godna podziwu i naśladowania! Były prezydent ma wielkie serce! Pomaganie jest naprawdę świetne. Warto to robić jak najczęściej. Miejmy nadzieję, że Polacy pójdą śladem Lecha Wałęsy!

Aby pomóc potrzebującym, nie trzeba jednak wychodzić z domu. Sprawdźmy strony fundacji. Tam znajdziemy informacje o sposobach pomocy. To dziecinnie proste.

Zobacz także: WSTRZĄSAJĄCE wyznania matek! Urodziły MARTWE dziecko!

Fot. Facebook Lecha Wałęsy

Źródło: se.plKomentarze