Tragedia w Gdyni! Na plaży zmarł… (FOTO) / AKTUALIZACJA

Dziś 14 czerwca na plaży w Gdyni doszło do tragicznego zdarzenia.

Na plażę morsów przy bulwarze w Gdyni zostało wezwane pogotowie i ratownicy medyczni.

Plaża morsów znajduje się na końcu gdyńskiego bulwaru. Jest ulubiona przez miłośników zimnej kąpieli z uwagi na to, że woda jest tu głęboka. Dzięki temu można szybko się zanurzyć.

 

ratownicy na quadach – fot. mat. prywatne/ wsieci24.pl

To własnie na tej plaży dziś doszło do tragedii. Jak mówi jeden ze świadków, na miejsce przyjechało pogotowie i ratownicy medyczni na quadach.

 

na miejsce wezwano pogotowie – fot. mat. prywatne/ wsieci24.pl

Ratownicy nie udzielali informacji na temat zdarzenia. Nieoficjalnie wiadomo tylko, że prawdopodobnie na plaży człowiek zmarł na zawał.

 

Dodajmy, że dziś w Gdyni panowała piękna, słoneczna pogoda, dlatego i na bulwarze i na plażach było wiele osób. Być może więc komuś zaszkodził upał lub kąpiel w chłodnej wodzie…

 

Zobacz też: W Sharon Stone trafił piorun. Stało się to podczas zwykłej czynności!

 

AKTUALIZACJA 0 14.06.2020 r. godz. 19.05

 

Informacja od naszego czytelnika potwierdził portal Nasze Miasto:

 

– Resuscytacja prowadzona przez przychodniów była kontynuowana przez zespół ratownictwa medycznego. Niestety mężczyźnie nie udało się przywrócić czynności życiowych – informuje biuro prasowe Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Na miejscu pojawił się prokurator. Z oczywistych względów wykluczono udział osób trzecich. Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, mężczyzna cierpiał na choroby przewlekłe.

 

Zobacz też: Weronika Rosati nie może o TYM mówić! Czy zrobią to inni?

 Komentarze