Bardzo surowy trener JENNIFER LOPEZ! „Potrzebujesz 10 minut na (…)”

Jennifer Lopez nie zwalnia tempa, mając 50 lat wciąż poświęca czas na aktywne treningi i udziela się w mediach społecznościowych.

„Przekonanie, że jedynie wyczerpujący trening przynosi efekty, nie jest prawdziwe. W mniej niż kwadrans można wykonać sekwencję ćwiczeń, które poprawią kondycję i wysmuklą sylwetkę”. Dowodem jest chociażby figura Jennifer Lopez, która ćwiczy pod okiem autora tych słów, Gunnara Petersona.

 

Trener największych gwiazd wyjaśnia co jest kluczem w treningu!

 

Klientami Petersona są m.in: Jennifer Lopez, siostry Kardashian i zawodnicy amerykańskiej drużyny koszykarskiej Los Angeles Lakers. Według specjalisty, nie ma lepszego sposobu przekonania się do ćwiczeń niż krótkie treningi. Dzięki temu stopniowo buduje się kondycję, a regularne ćwiczenia stają się naturalne. Z czasem pojawia się zaangażowanie. A to regularność i zaangażowanie są kluczem do sukcesu.

 

„Potrzebujesz 10 minut na to, by w stu procentach skupić się na każdym ćwiczeniu, by wykonać je dokładnie i solidnie” – przekonuje trener.

 

Co daje ciału intensywny 10-minutowy trening?

 

Badanie z 2017 roku, którego rezultaty opublikowano w Journal of the American Medical Association, sugerują, że codzienny 10-minutowy trening poprawia wydolność organizmu oraz przyspiesza przemianę materii na wiele godzin po wykonaniu ćwiczeń.

Krótkie treningi, w podobnym stopniu, co te znacznie dłuższe, zwiększają także poziom energii, poprawiają jakość snu, a nawet prowadzą do poprawy funkcji poznawczych.

Ponadto sprzyjają utrzymaniu zdrowego nawyku – osoby, które ćwiczyły 10 minut dziennie, rzadziej rezygnowały z aktywności fizycznej w efekcie spadku motywacji.

 

„Wykonując szybki 10-minutowy trening upewnij się, że w twoim programie znajdują się takie ćwiczenia, jak różne wariacje przysiadu, brzuszki, wykrok z obciążeniem oraz pompki. Zalecałbym wykonywanie od 10 do 20 powtórzeń każdego ćwiczenia z minimalną przerwą między nimi” – instruuje trener.

 

 

Źródło:londynek.net

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze