Tych CECH CHARAKTERU szukaj u MĘŻCZYZNY! Są gwarantem zdrowego związku!

mężczyzny

Jakiego mężczyzny szukać sobie za męża? Warto zwrócić i przyjrzeć się na samym początku znajomości czy dana osoba posiada pewne cechy charakteru. Wtedy jest większa szansa na obiektywną ocenę, zanim pojawią się „różowe okulary”.

Oto, które cechy charakteru są istotne w wyborze partnera życiowego:

 

1.Ambitność i pracowitość. Pracowitość jest skutecznym sposobem powiększenia zasobów i podwyższenia pozycji społecznej. Zainteresowanie pracą i szacunek do niej, ambicja i potrzeba samospełnienia to bardzo potrzebne u mężczyzny cechy, bo pomagają stworzyć stabilny związek.

 

2.Umiejący słuchać. Słuchanie jest jedną z najważniejszych cech, ponieważ dzięki temu wiemy, że druga osoba nie bagatelizuje tego co mówimy. Według badań  IQS 30 proc. Polek twierdzi, że ich partnerzy nie potrafią słuchać. Okazuje się natomiast, że częściej irytuje to mężatki (32 proc.) niż kobiety żyjące w nieformalnym związku (22 proc.).

 

3.Szerość wiąże się z uczciwością i jest gwarantem czystych relacji w związku. Szczery mężczyzna nie będzie niczego przed tobą krył – czy zdawałaś sobie sprawę, że ok. 20 proc. osób w stałych związkach kocha kogoś innego? Żadna z nas nie chciałaby znaleźć się w takim układzie, a szczerość powinna nas przed tym uchronić.

 

4.Potrafi rozbawiać. Szukaj mężczyzny, który będzie cię umiał rozśmieszyć i rozładować nawet bardzo napiętą sytuację. Z ponurakiem i pesymistą ciężko jest stworzyć udany związek.

 

5.Inteligentny, ale niezarozumiały. Inteligencja wiąże się zwykle z większą zamożnością, bezpieczeństwem i spokojem. Można być inteligentnym, a zarazem posiadać pokorę i nie być zarozumiałym.

 

6.Bez nałogów. Mężczyzna uzależniony od czegokolwiek-papierosów, alkoholu, narkotyków, internetu, pracy itp. nie będzie dobrym partnerem. Nałóg zawsze okaże się ważniejszy od ciebie.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Wielkanoc ODWOŁANA? Watykan wydał rozporządzenie

 

Źródło:papilot.pl/pixabayKomentarze