wpadła

[VIDEO] 3-letnia dziewczynka znalazła się w śmiertelnej pułapce i nikt nie potrafił jej pomóc! Wtedy stało się coś niesamowitego!

O prawdziwym szczęściu może mówić 3-letnia dziewczynka z Rosji, która podczas zabawy wpadła do głębokiej na 3 metry studzienki kanalizacyjnej. Dziecko zakleszczyło w wąskim otworze i nikt z dorosłych nie potrafił jej pomóc. Czasu było coraz mniej, a sytuacja wyglądała naprawdę dramatycznie, ponieważ zaczynało brakować jej powietrza. Wtedy na jej drodze pojawił się prawdziwy Anioł Stróż!

Zaledwie 12-letni Dima Meskhov bo o nim mowa w brawurowy sposób przeprowadził akcję ratunkową i wydostał dziewczynkę. 3-latka wpadła do kanału ściekowego, ponieważ go nie zauważyła. Dziecko znajdowało się na głębokości 3 metrów. Niestety otwór był wąski i żaden z dorosłych nie mógł wejść do środka. To właśnie wtedy nastolatek wpadł na świetny pomysł. Chłopiec poprosił by związać go sznurami i spuścić do kanału. Później okazało się, że był to strzał w dziesiątkę.

 

ZOBACZ:[PRZERAŻAJĄCE VIDEO] Nastolatka zmusza roczne dziecko do palenia marihuanny..

 

Akcja ratunkowa była dość skomplikowana, jednak po 5 minutach Dima i zapłakana dziewczyna znaleźli się na powierzchni. Bohaterski chłopiec przyznał później, że zadanie było trudne, ponieważ wokół panowały przerażające ciemności, jednak siłą woli udało mu się wydostać 3-latkę. Dima wcale nie czuje się bohaterem, zaznaczył, że najważniejsze iż dziewczynce nic się nie stało i wyszła z wypadku bez najmniejszej ranki.

 

 

źródła: fakt.pl twitter.com, foto twitter.com

.

Komentarze