[VIDEO] Autokar z piłkarzami zderzył się czołowo z ciężarówką. Świadkowie zamiast pomagać robili coś strasznego!

[VIDEO] Autokar z piłkarzami zderzył się czołowo z ciężarówką. Świadkowie zamiast pomagać robili coś strasznego!

O tym, że ludzie zachowują się czasem gorzej niż zwierzęta świadczy nagranie z Brazylii. W ubiegłą sobotę doszło tam do czołowego zderzenia autokaru z ciężarówką. W autobusie podróżowali młodzi piłkarze z klubu Esporte Clube Bahia, którzy jechali na turniej do Sao Paulo. Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Santa Cruz de Salinas, zginęły w nim dwie osoby, a kilkanaście zostało rannych. Najbardziej szokujące okazało się jednak zachowanie świadków.

Ludzie, którzy przybiegli na miejsce wypadku nie pomagali poszkodowanym piłkarzom z autokaru. Nagranie pokazuje, że bardziej niż los i zdrowie ludzi interesowały ich towary jakie wypadły z ciężarówki! Zachowanie świadków jest o tyle szokujące, że nie wzruszała ich nawet obecność osób, które nagrywały proceder plądrowania pojazdu.

 

ZOBACZ:[VIDEO] W czasie podróży nagrał szokujące zdarzenie na drodze. Przyznał, że nigdy w życiu nie widział czegoś takiego!

 

Z informacji miejscowej policji wynika, że ofiarami tragicznego wypadku są kierowca tira i autokaru. Kilkunastu młodych piłkarzy zostało zabranych karetkami do szpitala. Ich stan określany jest jako dobry. Miejscowy komendant policji zapowiedział, że wobec osób plądrujących ciężarówkę zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje. Funkcjonariusze wciąż ustalają ich personalia.

 

ZOBACZ TAKŻE:Dramatyczny wypadek: 13-latek wystawił głowę przez szyberdach i zginął, wszystko nagrali świadkowie! [VIDEO]

źródła: dailymail.co.uk, youtube.com foto youtube.com

 

 

.

 

 Komentarze