[VIDEO] Nagrywał zabawę znajomych na nowo otwartej karuzeli. W pewnym momencie stało się coś przerażającego!

Do wstrząsającego wypadku doszło w parku rozrywki w miejscowości Ahmedabad w Indiach. W wyniku wypadku do jakiego doszło po złamaniu jednego z ramion nowej karuzeli zginęły dwie osoby, a kilkadziesiąt innych odniosło poważne obrażenia ciała. Szokujące nagranie pokazujące moment tragedii zostało nagrane przez mężczyznę, którego znajomi brali udział w przejażdżce.

Przerażające wideo pokazuje moment złamania jednego z ramion karuzeli. Później słychać krzyki i płacz uwięzionych w stosie metalu osób. Znajdujący się w niej ludzie zostali niemal zmiażdżeni przez konstrukcję urządzenia. Z informacji podanych przez ratowników wiadomo, że w czasie feralnego zdarzenia na karuzeli bawiło się 31 osób, dwie z nich poniosły śmierć na miejscu, reszta uczestników  przejażdżki została zabrana do szpitala.

Hinduska policja wszczęła śledztwo w sprawie tragicznego wypadku, które ma dać odpowiedź na kilka istotnych pytań. Śledczy będą chcieli sprawdzić czy sprzęt był odpowiednio konserwowany i czy przeszedł wszelkie niezbędne kontrole dopuszczające go do użytku.

 

 

źródła: fakt.pl, youtube.com, foto youtube.comKomentarze