[VIDEO] Policjanci użyli gazu łzawiącego by rozgonić manifestantów! Po chwili sami zalali się łzami!

Prawdziwą wpadkę zaliczyli bułgarscy policjanci, którzy przy pomocy gazu łzawiącego próbowali rozgonić tłum manifestantów protestujący w Sofii przeciwko rządowi. Na nagraniu widzimy ludzi napierających na mundurowych, którzy postanawiają użyć ostatecznych środków by powstrzymać protestujących. Policjanci używają gazu jednak robią to tak niefortunnie, że po chwili sami zalewają się łzami!

Groteskowa sytuacja wydarzyła się w ubiegłą sobotę w stolicy Bułgarii. Policjanci pilnujący porządku próbowali powstrzymać ludzi, którzy maszerowali w antyrządowym proteście. Kiedy mundurowi dostali sygnał o zastosowaniu gazu łzawiącego pech chciał, że wiatr zawiał w ich stronę i środek obezwładniający dostał się do ich oczu i ust. Na ich nieszczęście ktoś nagrał niefortunną sytuację.

 

ZOBACZ:Po zjedzeniu popularnej potrawy z jej ciałem zaczęło dziać się coś dziwnego. Okazało się, że bakterie zgromadzone w posiłku zjadały ją żywcem! (foto)

 

Po chwili widzimy obolałych policjantów, którzy zalewają się łzami i wyraźnie cierpią obmywając twarze wodą z drażniącej substancji. Filmik z nieudanej akcji bułgarskiej policji robi furorę w sieci. Zobaczyło go już kilkaset tysięcy osób, Internauci nie zostawiają suchej nitki na nieudolności mundurowych i zgodnie przyznają, że to co zrobili było żałosne. W zasadzie trudno się z nimi nie zdziwić.

 

https://www.facebook.com/citatiteotfilmi/videos/2187479204802524/

 

ZOBACZ:Nauczycielka wyrzuciła ucznia z klasy, bo ją wyzywał. Teraz kobieta ma problemy z policją

źródła: facebook.com, foto facebook.com

 

 Komentarze