„W kółko chodzę w tych samych sukienkach”. Olga Frycz podała nietypowy powód!

34-letnia Olga Frycz to aktorka znana między innymi z „M jak miłość” czy „Pensjonat nad Rozlewiskiem”, a obecnie przede wszystkim mama 2,5 letniej Helenki.

Olga Frycz sporo podróżuje i zazwyczaj w towarzystwie córeczki. Na takich wyjazdach aktorka jednak ciągle chodzi w tych samych ubraniach. Powód jest nietypowy!

 

wakacje z córką – https://www.instagram.com/tojafrycz/

 

Jak ktoś się mnie pyta dlaczego będąc na wakacjach w kółko chodzę w tych samych sukienkach (w sensie trzech na zmianę) to odpowiadam, że zawsze mam ważniejszy bagaż do zabrania.

– wyjaśnia Olga.

 

Pytanie jednak, co to za „ważniejszy bagaż” i jak ustawione są priorytety Olgi Frycz? Aktorka przyznała, że od fatałaszków ważniejsze są rzeczy potrzebne Helence – zabawki, książeczki, koczyki itp.

 

Kiecki mogę przeprać a wakacje bez Lemoniady, Kukaraczy, Maluszka, Kjóika Krzysia, Pandy Wandy i reszty towarzystwa – będą po prostu mało udane.

Do tego 15 „tomów” Kici Koci, plastelina, kolorowanki, ulubione kocyki, nosidła dla lal, butelki z mlekiem dla lal, naklejki, wiaderka, garnuszki, grabki, foremki i zapas mamb na „czarną godzinę”.

– napisała.

 

Helenka ze swoją świtą: ) – https://www.instagram.com/tojafrycz/

 

Fanki Olgi doskonale rozumieją jej podejście. W komentarzach czytamy:

 

Mama nie pyta, mama rozumie😂😁👍

 

Dzieci sa urocze w pakowaniu sie na wyjazd. Moga bez ubran chodzic, ale zabawki musza byc😍

 

Poprostu są w życiu rzeczy ważne i ważniejsze 👏😂😂❤️

 

Wasze dzieci też zapełniają walizki takimi rzeczami?

 

Zobacz też: Justyna Nagłowska zachwyca się synkiem. Internauci widzą coś innego: „jaka puuupka😍”Komentarze