Według koleżanek jest WYRODNĄ MATKĄ? Jej podejście do macierzyństwa denerwuje kobiety!

Według koleżanek jest WYRODNĄ MATKĄ? Jej podejście do macierzyństwa denerwuje kobiety! Bohaterka anonimowej opowieści jest sfrustrowana tą sytuacją, ponieważ czuje się nierozumiana przez swoich bliskich.

 

Nasza bohaterka postanowiła opowiedzieć o swoich odczuciach względem wychowywania dzieci, a także podejściu bliskich do jej sposobu wychowywania maluchów.

 

7 miesięcy temu urodziłam dziecko i szczerze mówiąc do szału mnie doprowadza fakt, że ludzie (w moim otoczeniu) przestali na mnie patrzeć jak na kobietę, jestem PRZEDE WSZYSTKIM matką.

 

Pijesz piwo? A kto się dzieckiem zajmie? Chcesz wyjechać na koncerty na dwa dni? BEZ DZIECKA? Matce to nie przystoi! A co u twojego maluszka? Jak to, robisz paznokcie, a on bajki ogląda!?- opowiada zirytowana Internautka.

Zobacz też: Wygląda jak JAJKO, smakuje jak jajo, ale jest WYPRODUKOWANE z…

 

Bohaterka opowieści przyznaje, że od kiedy urodziła dziecko jej znajomi zaczęli postrzegać ją wyłącznie jako matkę, a nie koleżankę czy przyjaciółkę. Dodaje również, że wielu rodziców w towarzystwie potrafi rozmawiać wyłącznie o dzieciach.

 

Doprowadza mnie do szału to, że nikt nie pyta o moje samopoczucie, wszystko się skupia na samopoczuciu/zachowaniu dziecka.

 

Miałam wokół siebie koleżanki, znajomych (większość z nich pozakładała już rodziny) i głównym tematem na spotkaniach są dzieci. Mam wrażenie, że NIE MA innych tematów do rozmowy, każdy gada tylko o dziecku.

Na koniec Internautka dodaje, że od kiedy zauważyła zachowanie znajomych, opieka nad dzieckiem przestaje być dla niej przyjemnością.

Jestem tak sfrustrowana, że moje własne dziecko, opieka nad nim męczy mnie niesamowicie.

Źródło: Anonimowe Wyznanie

Zdjęcie: Pixabay

 Komentarze