Widziała, jak jej mąż umiera! SZOKUJĄCA śmierć doradcy prezydenta!

To się w głowie nie mieści! Widziała, jak umiera jej mąż! Zginął doradca byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego!

Śmierć Jana Lityńskiego to dla wszystkich wstrząs. Lityński poszedł na spacer nad Narew w okolicach Pułtuska. Był tam razem z żoną i psami. Jeden z czworonogów zaczął się topić! Jan Lityński ruszył mu na pomoc.

Zobacz także: Rząd wypuścił BUBEL prawny! Sędziowie ROZKŁADAJĄ ręce!

Fot. Pixabay

Za mężem rzuciła się jego żona. To musiała być dla niej wielka tragedia!

Trwają poszukiwania ciała Lityńskiego. Na miejscu działają policjanci wyposażeni w drony i quady, a także funkcjonariusze prewencji z Płocka. Ma też pojawić się helikopter.

Ta tragedia jest szokująca! Jan Lityński zginął, a pies prawdopodobnie przeżył. Świat polityki pogrążył się w żałobie.

– Swoim opozycyjnym życiorysem obdzielić mógłby kilku, jak nie kilkunastu innych. Komandosi, KOR, Solidarność, a w międzyczasie podziemny Biuletyn Informacyjny, Krytyka, Robotnik i wiele więcej. Jan Lityński, jeden z wielkich bohaterów naszej wolności. Niech spoczywa w pokoju – napisał na Twitterze Władysław Kosiniak-Kamysz, lider PSL.

– Odszedł Jan Lityński. Jeden z najwybitniejszych obrońców praw człowieka we współczesnej Polsce. Więzień polityczny, człowiek-legenda demokratycznej opozycji, „Solidarności”, III RP. Jego wiara w demokratyczne wartości i walka o prawa zwykłych ludzi mogą być dla nas wzorem – stwierdził Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich.

Internauci zalali sieć wyrazami współczucia i kondolencjami.

Zobacz także: NIEPOKOJĄCE informacje o Katarzynie Dowbor! Chodzi o jej ZDROWIE!

Fot. Pixabay

Źródło: se.pl, TwitterKomentarze