Wielka tragedia Iwony Węgrowskiej! Straciła…

Wielka tragedia Iwony Węgrowskiej! W jednym z wywiadów polska wokalistka przyznała, że niedawno przechodziła bardzo traumatyczne chwile. Artystka przepłakała wiele dni i nocy. Mimo wszystko wierzy, że kiedyś jeszcze uśmiechnie się do niej los.

 

Wielka tragedia Iwony Węgrowskiej! 

Poronienie do dla większości kobiet ogromna trauma. Niektóre przez wiele miesięcy, a nawet lat nie mogą poradzić sobie ze stratą dziecka. Jakiś czas temu Iwona Węgrowska opowiedziała o swojej traumie. Ona również musiała zmierzyć się z tragedią rodzinną.

 

 

 

 To jest moje drugie poronienie. Pierwsze było nie tak groźne jak drugie, ale muszę powiedzieć, że to było bardzo przykre. Bardzo płakałam, bardzo przeżywałam — opowiedziała o tragicznym doświadczeniu Węgrowska.

 

 

 

Artystka przyznała, że do poronienia doszło podczas jednej z imprez branżowych. Pani Iwona natychmiast udała się do szpitala, niestety lekarze nie mieli dla niej dobrych wieści. Utrata ciąży sprawiła, że znana wokalistka przepłakała wiele dni i była w bardzo złej kondycji psychicznej.

 

 

 

– Pobiegłam do toalety i całe szczęście, że nie było nigdzie paparazzi. Od razu pojechałam do szpitala. Po badaniu krwi dowiedziałam się, że jestem w ciąży, ale na USG nie było już co ratować. Kiedy to się wydarzyło, byłam w naprawdę złym stanie psychicznym — mówiła w wywiadzie dla portalu Plotek.

 

 

 

Węgrowska ogromnie marzy o posiadaniu dziecka. Dramatyczne chwile dały jej do myślenia. Postanowiła, że zacznie bardziej dbać o siebie i zminimalizuje stres.

 

 

 

Postaram się jednak eliminować stres. Nie będzie łatwo, bo ogólnie jestem żywiołowa i temperamentna. Ale przynajmniej spróbuję wyluzować(…)Wierzę, że jeszcze będę w ciąży dodała na koniec artystka.

 

 

Sprawdź:Obserwuj uważnie zawodnika z numerem 50! WZRUSZYŁ INTERNAUTÓW DO ŁEZ!

Źródło: Pudelek, PlotekKomentarze