Właścicielka tej PUPY zdradziła 6 TRICKÓW na…

Jeszcze do niedawna lansowane były szczupłe i płaskie pupy.

Wiadomo jednak, że nie każdy może mieć taką figurę. Tymczasem gwiazdy takie jak Beyonce, Jennifer Lopez, Kim Kardashian zaczęły promować bardziej krągłe pupy.

Tymczasem wpływ na ładne pośladki ma także nasza dieta. O tym właśnie mówi trenerka ze zdjęcia. Co zatem należy robić, by mieć zgrabną pupę?

6 tricków na zgrabną pupę

 

Za słono?

Pamiętajmy, że sól to nie tylko biały proszek, który dodajemy do potraw. To także gotowe dania i produktu, jakie ją zawierają.

 „• Ogranicz w diecie sól! Prowadzi ona do zatrzymywania wody w organizmie i może przez to wpływać na mniej estetyczny wygląd skóry 🍊🍊🍊 Wyrzuć ze swojego menu przetwory mięsne 🤢 wędzonki, konserwy 🤢 nie jedz słonych przekąsek i fast-foodów ☠️☠️☠️ Zamiast soli dodawaj ziół – będzie smacznie i z korzyścią dla zdrowia!”

I za słodko!

Podobnie z cukrem. Nawet jeśli nie słodzisz kawy czy herbaty i nie jesz słodyczy, to spozywasz cukier. Gdzie? Na przykład w keczupie czy jogurcie.

„• Odstaw cukier 💀 Przyspiesza on procesy starzenia organizmu a skóra szybciej traci jędrność i elastyczność 🤷🏼‍♀️”

 

Tłuszcz jest dobry

Dobry tłuszcz nie jest zły, byle by nie było go za dużo!
„• Stawiaj na zdrowe tłuszcze 🥰🥰🥰Tłuszcze pochodzenia zwierzęcego jak masło, tłuste kawałki mięsa zamień na roślinne źródła takie jak orzechy, pestki, nasiona, awokado, oleje 🥑🥑🥑 Pamiętaj też o tłustych rybach morskich, które dostarczają kwasów tłuszczowych omega-3 🐟🐟🐟”

 

Spragnieni?

Każdego dnia powinniśmy pić co najmniej 1,5 litra wody. Kawa i herbata się nie liczą!
„• Pij dużo wody 💧💧💧 Poprawisz dzięki temu wygląd swojej skóry i pomożesz pozbywać się produktów przemiany materii ze swojego organizmu.”

 

Jak mantra…

Powtarzamy i przypominamy o jedzeniu warzyw i owoców 5 razy dziennie. Jedna porcja to taka ilość, jaka zmieści nam się na dłoni.
„• Jedz warzywa i owoce 🍏🍅🥒🥬🥦 – dostarczą Ci antyoksydantów, potasu, witaminy C pomocnych w walce z pomarańczową skórką. Poza tym większość warzyw i owoców w dużej części składa się z wody a więc dodatkowo wpłyną na nawodnienie organizmu.”

 

Odpowiedni budulec

„• Dbaj o to, żeby w Twojej diecie nie brakowało białka. Żeby pośladki miały ładny kształt musisz je ćwiczyć ale też… odpowiednio wspomagać ich regenerację i dostarczać cegiełek potrzebnych do ich budowy ❣️❣️❣️”

 

Wskazówki wydają się proste i łatwe do wdrożenia. Do tego jeszcze trzeba dołączyć ćwiczenia. O czym mówi nam właścicielka pupy ze zdjęcia, czyli Ewa Chodakowska 🙂

Ciekawe tylko czy sama stosuje te tricki? Bo jak wiemy w jej lodówce znajduje się coś naprawdę zaskakującego! Zobacz TUTAJ

 

fot. instagram.com/chodakowskaewa/

Komentarze