Wojciech Modest Amaro doczekał się SYNA. Nadał mu bardzo ekstrawaganckie imiona!

modest amaro

Wojciech Modest Amaro to taki nasz Gordon Ramsay, który zasłynął prowadzeniem polskich wersji programów „Hell’s Kitchen” i „Top Chef”. 47-latek właśnie doczekał się syna i nie może dziwić, że nadał mu dość ekstrawaganckie imiona.

Modest Amaro rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, ale wiemy, że z obecną żoną – Agnieszką Amaro wziął ślub w 2012 roku. Miał już z nią syna Nicholasa, a teraz doczekał się drugiego potomka. Jak dumnie obwieścił na instagramie, nadał mu imiona Gabriel Charbel Amaro. 

 

ZOBACZ TEŻ: 

 

 

Szczególnie intrygujące jest imię Charbel, które pochodzi od libańskiego mnicha i świętego, który został kanonizowany przez papieża Pawła VI w 1977 roku. Jego sanktuarium słynie na całym świecie z wielu łask, którymi są obdarzani pielgrzymujący tam wierni.

 

Agnieszka Amaro to trzecia żona Wojciecha Modesta. Wcześniej szef kuchni miał dwie żony, z którymi ma dwie córki – Zuzannę i Karolinę. Wtedy jednak nazywał się jeszcze Wojciech Basiura. Tak czy siak, świeżo upieczonemu tacie gorąco i serdecznie gratulujemy!

Komentarze