Wstrząsające nagranie: dwie 14-latki umówiły się na ustawkę. Powód bójki przeraża [VIDEO]

Nie chce się czasem wierzyć, w jakich czasach żyjemy. Chłopcy coraz częściej spędzają czas przed komputerami, a dziewczynki zaczynają przejawiać coraz większą agresję. W Jeleniej Górze doszło do sytuacji, która do niedawna byłaby nie do pomyślenia. Dwie 14-latki umówiły się na bójkę. Wydarzenie zgromadziło kilkudziesięciu świadków.

Nadia i Wiktoria to 14-latki, które chodzą do szkoły podstawowej nr 10 w Jeleniej Górzej. Przez portale społecznościowe umówiły się 6 lutego na bójkę. Dały znać znajomym, a ci swoim znajomym. Wydarzenie, które rozegrało się w przejściu podziemnym pod Aleją Jana Pawła II zgromadziło kilkudziesięciu świadków.

 

ZOBACZ: Zaczęli się BIĆ na środku drogi ekspresowej! Drogowa agresja zakończyła się TRAGICZNIE!

 

Jednak najbardziej przerażające jest, czemu nastolatki chciały się bić. Nie poszło o chłopaka, ani o jakiś zadawniony konflikt. Dwie nastolatki po prostu chciały tłuc się po twarzach za pieniądze! Wygrana miała zgarnąć środki z zakładów, które zgłaszano przed rozpoczęciem bójki.

 

 

Sprawa nie wyszłaby na jaw, gdyby nie to, że jedna z dziewczynek bardzo poważnie ucierpiała i spędziła trzy dni w szpitalu. Policję poinformowała jej mama, wkrótce dziennikarze dotarli do nagrań z tego upiornego „sparingu”. Sprawę bada policja.Komentarze