Zabójstwo 10-letniej Kristiny! Na JAW wyszedł przerażający fakt!

Brutalne morderstwo Kristiny z Mrowin wywołało falę oburzenia wśród milionów Polaków. Dziewczynka została zamordowana przez 22-letniego studenta Jakuba A, który zadał jej kilkadziesiąt ciosów nożem. Mężczyzna zabił ją, ponieważ chciał w ten sposób zemścić się na jej matce, która odrzuciła jego miłość. Sprawa nadal nie została rozwiązana i do dziś toczy się w sądzie. Ostatnio na jaw wyszedł kolejny przerażający fakt.

10-letnia dziewczyna zginęła 13 czerwca 2019 roku. Jej mordercą okazał się 22-letni Jakub A. dobry znajomy matki Kristiny. Kobieta miała się z nim spotykać jednak ostatecznie odrzuciła zaloty młodego studenta z Wrocławia. Mężczyzna mocno to przeżył i postanowił się zemścić mordując córkę Agnieszki. Kristina dobrze znała swojego mordercę i miała do niego zaufanie, ponieważ nie raz odbierał ją ze szkoły. Jakub A. zadał 10-latce kilkadziesiąt ciosów nożem i porzucił w lesie w pobliżu Imbramowic. 22-latek upozorował gwałt, ponieważ miał nadzieję, że nie znajdzie się w kręgu podejrzanych.

Jakub A. nadal przebywa obecnie na obserwacji psychiatrycznej, a sprawa cały czas jest pilnie badana przez śledczych, którzy postanowili odtworzyć przerażający przebieg zbrodni.22-latek zaatakował dziewczynkę już w swoim aucie. To tam zabił ją przy pomocy noża, a później wpadł na pomysł upozorowania gwałtu. Później pozbył się zwłok dziewczynki w lesie koło Imbramowic. Śledczy potwierdzili, że plan o zabiciu dziecka narodził się w głowie studenta na długo przed jego realizacją. 22-latek otrzymał status więźnia szczególnie niebezpiecznego i jest odizolowany od innych.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Morderca 10-letniej Kristiny ma DWÓCH OBROŃCÓW? Jeden z nich ZNA RODZINĘ Jakuba A.

 

 

źródła: pikio.pl, foto policja

 

 

 Komentarze