plan zdjęciowy wiedźmina

Zakradli się na plan zdjęciowy Wiedźmina. Te zdjęcia nie miały ujrzeć światła dziennego! [FOTO]

Serial tworzony przez Netflix wzbudza ogromne zainteresowanie od momentu, w którym pojawiły się pierwsze mgliste plotki, że „ktoś zekranizuje losy Geralta z Rivii”. W momencie, gdy wizje te przybrały konkretny kształt, fani Sapkowskiego i gier CD Projekt oszaleli. Teraz część z nich dostała się na plany zdjęciowe Wiedźmina i podejrzała, co się tam dzieje!

Zdjęcia pochodzą z Wysp Kanaryjskich – obecnie to tam ekipa filmowa kręci sceny do serialu. Wiemy też, że wcześniej część materiału do Wiedźmina nagrywano m.in. na Węgrzech, a w planach jest też Polska.

 

ZOBACZ:  Piła łańcuchowa rozcięła mu twarz na pół. Musiał uratować się sam!

 

Na zdjęciach możemy zobaczyć kilku bohaterów serialu, w tym, bez żadnych wątpliwości, Yennefer. Jak podoba Wam się jej serialowa wizja? Jej zdjęcia znajdziecie na kolejnych stronach galerii!

View this post on Instagram

#SETALERTTHEWITCHER | Novas imagens do set da série The Witcher em Isla entre Agaete, Valsequillo, Tejeda e Maspalomas nas Canárias, Espanha. @HenryCavill faz parte do elenco La serie de Netflix que protagoniza Henry Cavill cubre la mitad del plan de rodaje en la Isla entre Agaete, Valsequillo, Tejeda y Maspalomas #HenryCavill #TheWitcher #Witcher #Netflix @NetflixBrasil @Netflix #TheWitcherNetflix #thewitcher3 #Ведьмак #wiedzmin #gaming #geralt #GeraltOfRivia #gameofthrones #cirilla #bloodandwine #wildhunt #ciri #polish #yenneferofvengerberg #sapkowski #monsterslaying #yennefer #monsterslaying #henrycavill #cdprojektred #thewitcher3wildhunt #canaryislands fonte laprovincia.es

A post shared by Portal Henry Cavill © (@portalhenrycavillbr) on

Komentarze