Zamordowała swoją najlepszą przyjaciółkę! Była zazdrosna o…

Ta zbrodnia do dziś szokuje mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Magen Rose Fieramusca zamordowała swoją najlepszą przyjaciółkę. Trudno to pojąć, jednak kobieta od dłuższego czasu była zazdrosna o… jej dziecko. 

33-letnia Heidi Broussard zniknęła na początku grudnia 2019 roku. Kobieta mieszkała w domu przy ulicy Bo Jack Driv w Houston w Stanach Zjednoczonych. Nikt z rodziny zaginionej kobiety nie wierzył, że mogłaby na tak długo zostawić starszego synka i zniknąć z 3-tygodniową córeczką. Dlaczego świeżo upieczona miałaby zniknąć bez powodu z dzieckiem? Czy chodziło o relację z narzeczonym? A może ktoś chciał zrobić jej krzywdę? Wszyscy zaczęli podejrzewać, że kobieta jest w niebezpieczeństwie. Ich przypuszczenia okazały się słuszne. 

19 grudnia odnaleziono zwłoki zaginionej Heidi Broussard. Śledczym udało się ustalić, że kobieta została uduszona. Jej ciało było ukryte w samochodzie należącym do Magen Rosy Fieramuscy- najlepszej przyjaciółki zmarłej. 

Gdy policjanci wtargnęli do domu podejrzanej, znaleźli w nim córeczkę Broussard. Magen Rose Fieramusca zaczęła sugerować, że dziecko jest jej, a nie zmarłej kobiety. Świadkowie, którzy zostani przesłuchani przez policję potwierdzają, że kobieta od dłuższego czasu udawała, że jest w ciąży.  Chociaż stróże prawa wciąż czekają na wyniki badań DNA, są przekonani, że Fieramusca kłamie i to ona jest zabójczynią przyjaciółki, a także porywaczką dziecka. 

Źródło: BBC

Zobacz też: Robert LEWANDOWSKI w szpitalu. Potrzebna była OPERACJA!

Zdjęcie: PixabayKomentarze