Szokujące oświadczenie prezydenta Białorusi! Aleksander Łukaszenka oznajmił, że ma (…)!

Aleksander Łukaszenka od samego początku wybuchu pandemii koronawirusa przekonywał, że Białoruś nie jest w żaden sposób zagrożona. Mało tego mówił, że nasz wschodni sąsiad jest jedynym krajem na świecie, gdzie nie odnotowano żadnego przypadku zarażenia. Teraz prezydent Białorusi zmienił nieco front i wydał szokujące oświadczenie!

Prezydent Białorusi, Aleksander Łukaszenka znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi i twardego rządzenia krajem. Łukaszenka od początku wybuchu pandemii przekonywał swoich rodaków, że nic im nie grozi. Jakby tego było mało chwalił się, że „nikt nie choruje i nie umarł od koronawirusa”! Białoruś prócz Szwecji jest jedynym krajem w Europie, gdzie nie wprowadzono żadnych sankcji, a życie i praca toczy się normalnym rytmem. Białoruski prezydent przekonywał swoich rodaków, że najlepszym lekarstwem na chorobę jest sport, wódka i sauna!

 

 

 

O tym, że Łukaszenka potrafi szokować chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Ostatnio prezydent nieco zmienił front i wydał specjalne oświadczenie, w którym uspokajał rodaków i oznajmił, że ma lekarstwo na koronawirusa, które skutecznie hamuje i leczy infekcję! Aleksander Łukaszenka po raz kolejny podkreślił, że żaden obywatel Białorusi nie umarł i nie umrze na COVID-19. Nad lekarstwem mieli pracować najlepsi naukowcy w kraju, a prezydent zdradził, że jest ono kombinacją bardzo skutecznych leków. Jakich? Tego prezydent już nie powiedział.

 

ZOBACZ TAKŻE:PRZEWIDZIAŁA, kiedy powstanie LEK NA COVID-19! Ile trzeba czekać?

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com

 Komentarze