Chcesz pozbyć się TKANKI TŁUSZCZOWEJ Z BRZUCHA? Zacznij pić…

Chcesz zminimalizować tkankę tłuszczową brzucha, zwiększyć metabolizm i usprawnić trawienie? Żeby to osiągnąć powinnaś zacząć pić ten napój!

Wielu ludzi ma problem z zaparciami i regularnym wypróżnianiem się. Napój na bazie naturalnych składników, który zaproponujemy w dzisiejszym artykule pomaga w oczyszczeniu układu pokarmowego ze złogów.

 

Naukowcy potwierdzili, że tłuszcz brzuszny jest w rzeczywistości związany z poważnymi problemami zdrowotnymi, takimi jak cukrzyca typu 2, chorobami serca oraz wysokim ciśnieniem krwi.

 

W związku z tym kiedy nie cierpimy na żadną poważną chorobę możemy w łatwy i prosty sposób zadbać o nasze jelita i ich prawidłową pracę. Tym samym zadbamy o nasz układ pokarmowy i przyczynimy się do utraty kilogramów.

 

Przedstawiamy napój, który zawiera najsilniejszy składnik spalający tłuszcz i oczyszczający organizm, czyli cytrynę, jak również inne niezwykle korzystne naturalne produkty.

 

Oto składniki, których potrzebujesz:

  • 1 obrana cytryna
  • garść pietruszki
  • 1 łyżeczka cynamonu
  • 1 łyżeczka tartego imbiru
  • 1 łyżeczka octu jabłkowego
  • 1 łyżka siemienia lnianego
  • 100 ml kefiru.

 

Wszystkie składniki umieszczamy w blenderze i miksujemy do momentu uzyskania jednolitej i gładkiej konsystencji. Napój warto wypijać każdego dnia. Mieszanka takich składników ma silne właściwości przeciwzapalne, walczy ze stresem i niepokojem oraz jest silnym przeciwutleniaczem.

 

Pamiętajmy, że siemię lniane jest zbawienne dla jelit, prawidłowego wypróżniania się i trawienia. W połączenniu z powyższymi składnikami napój dostarczy nie tyko ważnych mikroelementów, ale także zapweni uczucie sytości. 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Policjanci zatrzymali auto. Kiedy zobaczyli kto jest za kierownicą, zamarli!

 

 

Źródło:5minutdlazdrowia/pixabay

Komentarze