Zbadali, co ludzie robią pod prysznicem Wyniki są ODRAŻAJĄCE

Prysznic, to jedno z tych miejsc każdego domu, które powinniśmy odwiedzać przynajmniej raz dziennie. Jednak jak pokazują badania przeprowadzone przez firmę łazienkową, po pierwsze wcale tak nie jest, a po drugie ludzie mają naprawdę dziwne pomysły na wykorzystywanie tego miejsca, służącego do utrzymywania higieny. Oto co najczęściej robimy pod prysznicem. 

Specjalną ankietę przygotowała firma QS Supplies, która specjalizuje się sprzedażą wyposażenia do łazienek. Grupa 1000 ankietowanych z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych miała opowiedzieć o tym, co robi pod prysznicem. Odpowiedzi wprawiły w osłupienie niejedną osobę, która zapoznała się z wynikami badań. Trzeba powiedzieć sobie wprost – niektóre odpowiedzi są odrażające!

Wśród ankietowanych, 1 na 30 przyznał się, że wypróżniał się pod prysznicem! To jednak tylko wierzchołek góry lodowej. W kwestii higieny okazało się, że 1 na 5 osób wcale nie bierze pryszniców, a jedynie obywa się nad umywalką, zaś 18% badanych robi to od 1 do 3 razy w tygodniu. Tylko 31% ankietowanych myje się codziennie.

 

ZOBACZ TEŻ: Dlaczego to NIETOPERZE przenoszą najgroźniejsze wirusy świata? Naukowcy poznali ich tajemnicę

 

41% mężczyzn i 45% kobiet, które przyznały się do niezbyt częstego mycia używa dezodorantów i perfum do zamaskowania nieprzyjemnego zapachu ciała. Z kolei 15% mężczyzn i 27% kobiet używa wilgotnych chusteczek do higieny. 5% mężczyzn i 9% pań spryskuje też perfumami swoje miejsca intymne.

 

Aż 68% mężczyzn i 58% kobiet przyznało się też, że oddaje mocz pod prysznicem. 20% osób nie ma z kolei problemów z tym, żeby pluć i smarkać w tym miejscu.

 

Czy Was takie wyniki zaskakują? A może słyszeliście o jeszcze gorszych rzeczach robionych pod prysznicem? Tym razem wyjątkowo nie będziemy Was prosić o opisywanie ich w komentarzach… 😉Komentarze