Złapali pedofila na gorącym uczynku! Miał ze sobą Ptasie mleczko i … [WIDEO]

Szok i niedowierzanie! Złapali pedofila na gorącym uczynku i wszystko nagrali! Mężczyzna przyznał się do zamiaru współżycia z nieletnią. Wszystko zarejestrowała kamera. Sami zobaczcie!

 

Złapali pedofila na gorącym uczynku niemal w ostatniej chwili. Na filmie wszystko dokładnie widać! Podejrzany mężczyzna mówi nawet jak się nazywa i skąd pochodzi. A wszystko dzięki działaniu Zbigniewa Stonogi. To już nie pierwszy raz kiedy znany biznesmen ujawnia szczegóły makabrycznych scen, a także pomaga ludziom bardzo ubogim. Organizuje zbiórki finansów na potrzeby biednych i zbiera materiały budowlane, by pomóc im w remoncie ich mieszkań.

 

Ale to nagranie pewnie przejdzie do historii. Mężczyzna, który czeka na przyjazd radiowozu niemal zaczyna się ze wszystkiego spowiadać. Jego wypowiedzi powodują aż dreszcze u widzów. Słyszymy co on chciał robić z 14-latką.

 

Wziąłem Ptasie mleczko i winko. Do koleżanki, która miała 14 lat. Pytałem, czy będzie lizała mojego penisa – wyznawał podejrzany o pedofilię mężczyzna

 

Dziewczynkę poznał na czasie internetowym. Żeby móc zidentyfikować bezbłędnie mężczyznę poproszono ją, żeby kazała mu przynieść Ptasie mleczko i wino. To był strzał w dziesiątkę. Mężczyzna nie mógł się od tego już wymigać.

ZOBACZ TO WIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=R7xM5taB5n4

Na co dzień pracuje jako hydraulik. Pochodzi z województwa świętokrzyskiego, z okolic Bałtowa. Ale do zatrzymania doszło w stolicy kraju – w Warszawie. A wszystko to zasługa Zbigniewa Stonogi. Znany biznesmen tak powiedział:

 

Jak państwo widzicie mamy kolejnego pedofila. Przyjechał na ulicę Chęcińską w Warszawie. Tutaj mieszka dużo dzieci. Przyjechał do 14-letniej dziewczynki uprawiać z nią seks. Znakiem rozpoznawczym, żebyśmy nie musieli go długo szukać miało być Ptasie mleczko. (…) A teraz poczekamy na policję. Policja przyjedzie, pobłogosławi cię i pojedziesz tam, gdzie twoje miejsce.

 

ZOBACZ TEŻ: Przez drobnostkę wpadł w ręce policji. Biznesmen z Koszalina seryjnym mordercą!

 

Na końcu nagrania widać, jak policja skuła mężczyznę. Obecnie trwa dochodzenie w tej sprawie.

Źródło: YouTubeKomentarze