Złodziej próbował okraść 77-latka! Szybko przekonał się, że to był zły pomysł!

próbował okraść

Złodziej, który próbował okraść 77-letniego mężczyznę szybko przekonał się, że nie był to dobry pomysł. Przestępca dostrzegł starszego pana przy bankomacie. Kiedy ten wypłacił pieniądze i chciał się oddalić rabuś zaczął mu grozić. Całe zdarzenie wygląda wręcz przekomicznie!

Do tego niecodziennego incydentu doszło przed hipermarketem Sainsbury w Cardiff (Walia). Złodziej myślał, że pójdzie mu bardzo łatwo i próbował okraść 77-letniego emeryta, który chwile wcześniej wypłacił pieniądze z bankomatu. Mężczyzna zachował zimną krew odepchnął złodzieja, a później niczym rasowy bokser postawił gardę i wypunktował pewnego siebie rabusia. Złodziej szybko zorientował się, że nie ma żadnych szans ze staruszkiem i był kompletnie zszokowany jego postawą.

 

Mężczyzna próbował walczyć z 77-latkiem, który skutecznie unikał jego ciosów i wykorzystywał każdy błąd, by uderzyć go w szczękę. Po kilkudziesięciu sekundach złodziej miał dość i dał za wygraną odchodząc z niczym. Policja z Cardiff wyjaśniła, że rabuś zażądał od starszego pana gotówki i karty do bankomatu. Na szczęście ten nie poddał się bez walki, za co zebrał sporo pochwał od funkcjonariuszy. Niestety nadal nie udało się schwytać mężczyzny nagranego przez monitoring. Policja udostępniła nagranie, aby pomóc w jego identyfikacji. W momencie ataku miał na sobie kamizelkę odblaskową i czarną czapkę z daszkiem.

ZOBACZ TAKŻE:Ksiądz ROZWŚCIECZYŁ rodziców. Oto, co kazał zrobić z PIENIĘDZMI DZIECI z I Komunii

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com, wideo: youtube.com

 Komentarze