Pijana 24-latka składała mężczyznom niemoralne propozycje! Teraz grozi jej (…)!

Pijana 24-latka, która napastowała mężczyzn podczas podróży kolejką podmiejską ma teraz poważne problemy. Zdaniem świadków zdarzenia Zaddie O’Connel z Basildon była bardzo agresywna wobec innych pasażerów i narzucała się mężczyznom, którzy byli wyraźnie zniesmaczeni jej zachowaniem. Kobieta została nagrana i ma teraz kłopoty.

Zodie O’Connell z Basildon późnym wieczorem wracała do domu kolejką podmiejską. Kompletnie pijana 24-latka zaczęła zaczepiać napotkanych w wagonie mężczyzn i składać im niemoralne propozycje. Brytyjka odleciała do tego stopnia, że jednemu z mężczyzn usiadła na kolanach. Kiedy ten ją odtrącił podeszła do kolejnego i prosiła go, by „wziął” ją na siedzeniu! Pasażerowie próbowali uspokoić kobietę jednak nie przynosiło to rezultatów. Brytyjka cały czas krzyczała i napastowała kolejne osoby.

 

 

ZOBACZ:EBOLA znów zaatakowała, sytuacja WYMYKA SIĘ SPOD KONTROLI! UE wysyła specjalne samoloty

 

 

Całą scenę sfilmował jeden z pasażerów, który złożył zeznania na policji. Mężczyzna przyznał, że 24-latka kiedy zobaczyła, że jest filmowana podeszła do niego i dwukrotnie uderzyła go w twarz. Później było jeszcze ostrzej, ponieważ do pociągu wszedł ochroniarz, którego złapała za krocze! Pijana Brytyjka została ostatecznie aresztowana przez policję pod zarzutem napaści seksualnej. Wkrótce stanie przed sądem.

 

https://www.youtube.com/watch?v=IKv7f-FtaNo&feature=emb_title

 

ZOBACZ TAKŻE:Z KRWAWEJ SCENY urządziła widowisko! ZAATAKOWAŁA MĘŻA NOŻEM, a później wysłała SELFIE do…

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com, wideo: youtube.com

 

 Komentarze