Taniec na RURZE na finale WOŚP! Oglądały to dzieci! [VIDEO]

Podczas tegorocznego finału WOŚP odbył się spektakularny pokaz kobiety tańczącej na rurze. Cały pokaz oglądały z uwagą dzieci.

Utalentowana instruktorka zatańczyła przed zgromadzoną publicznością, z której większość stanowiły dzieci. Pokaz odbył się w gminie Męcinka na Dolnym Śląsku. Poraz pierwszy w historii Wielkia Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w gminie Męcinka, gdzie zebrano około 45 tys. zł.

 

Na oficjalnym profilu WOŚP Męcinka na Facebooku ukazało się nagranie, na którym widać, jedną z atrakcji tamtego wieczoru-  taniec na rurze.

Kobieta, która zatańczyła była bardzo skąpo ubrana, a przy tym emanowała seksapilem.

 

„Pole dance to pokaz umiejętności taneczno-akrobatycznych, które w historii ludzkości sięgają wielu setek lat wstecz. Zapoczątkowano je w Chinach i Indiach” czytamy na oficjalnej stronie WOŚP.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Te ZNAKI ZODIAKU mają nikłą szansę na ZWIĄZEK! Niestety należą do nich…

 

 

„W 2017 roku taniec na rurze został uznany przez Zgromadzenie Generalnie Międzynarodowych Federacji Sportowych (GAISF) za oficjalną dyscyplinę sportową. Istnieje szansa, że kiedyś ujrzymy taniec na rurze na Igrzyskach Olimpijskich”napisał Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Oto NAJLEPSZE produkty wspomagające PRACĘ MÓZGU!

 

 

Źródło:tvpinfo

Źródło zdjęcia:Instagram

Źródło nagrania:YouTubeKomentarze