Złe wieści od Adama Małysza!!! „Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością”

W czasie pandemii koronawirusa słychać było o zaangażowaniu Adama Małysza.

Dostarczał on do szpitali środki higieniczne. O działaniach Adama Małysza pisaliśmy TUTAJ.

Teraz sam mistrz skoków narciarskich podzielił się złymi wieściami na swój temat. Na facebooku zamieścił informację o swojej chorobie!

 

Witajcie kochani.
Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa.

 

Wiele osób bardzo ciężko przechodzi Covid-19. Jak się jednak okazuje, organizm sportowca jest silny!

 

Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia.
Ruszyły także procedury obowiązujące w takiej sytuacji, a więc między innymi kwarantanna oraz poinformowanie osób, z którymi się spotykałem.

 

Dalej Adam Małysz pisze, że ten post jest skierowany nie tylko do jego fanów. Chodzi też o osoby, które mogły mieć styczność ze skoczkiem. Ale też generalnie – do wszystkich, by na siebie uważali:

 

Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnim czasie, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności.
Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą – dbajcie o siebie i uważajcie.

 

Panu Adamowi, życzymy zdrowia i oby dalej choroba miała tak łagodny przebieg! 🙂

https://www.facebook.com/AdamMalysz/

Zobacz też: Kamil Durczok walczy o życie! Choroba zmieniła go nie do poznania…Komentarze