Afera taśmowa w służbach Macierewicza – MAMY NAGRANIA

Kolejne taśmy, kolejne dowody, kolejne afery, a w roli głównej tym razem służby Antoniego  Macierewicza.

 

Nowe nagrania z rzekomej próby werbunku dziennikarza przez jednego z funkcjonariuszy Służby Kontrwywiadu Wojskowego (podległej szefowi Ministerstwa Obrony Narodowej) opublikowała Gazeta Finansowa. Z taśm wynika, że porozumienia funkcjonariusza z dziennikarzem miało zakończyć się artykułem w sprawie Ewy Kopacz, jak można się domyślać niezbyt dla niej przychylnym. Jeden z wątków na taśmach dotyczył z kolei przyszłości ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła.

 

Oczywiście SKW (Służba Kontrwywiadu Wojskowego) broni się i oskarża gazetę o prowokację. Zdaniem dziennikarzy około 15 lipca zgłosił się do nich człowiek, który podał się za oficera Służby Kontrwywiadu Wojskowego, w sprawie nawiązania współpracy z jednym z redaktorów. Po rozmowach w jednej z warszawskich restauracji i siedzibie Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego padły propozycje stworzenia nieprzychylnych artykułów w sprawie byłego wiceministra zdrowia Krzysztofa Łandy oraz ministra Konstantego Radziwiłła.

 

„GF” wskazuje również inne nazwiska między innymi  Radosława Sikorskiego, który rzekomo miałby być uzależniony od narkotyków. 

 

Nagrania rozmów dostępne są w serwisie YouTube.

 

źródło: Gazeta FinansowaYouTube

fot.: facebook

MBKomentarze